موج
کدخبر : ۳۳۸۴۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338447

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان یزد؛

مدیر کل فنی و حرفه ای استان یزد گفت: هیچ محدودیت جنسیتی برای فراگیری حرفه ها نداریم و بانوان با رعایت شئون دینی می توانند در کلاسهای فنی و حرفه ای و همه رشته هاشرکت کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، امیر سعید مصباح مدیر کل فنی و حرفه ای استان یزد در نشست خبری آنلاین خانه مطبوعات یزد گفت: از 13 تا 15 مرداد ماه نفرات برتر استانی برای مسابقات ملی مهارت معرفی می شوند.

مصباح گفت: در حوزه صنعت ساختمان، استان یزد قطب مسابقات ملی مهارت شدکه در ماه های آینده با رعایت پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.

وی گفت: در میبد در کنار پرداختن به سایر رشته ها رویکرد ما سفال و سرامیک است همچنین که در بافق رویکرد معدنی و بهاباد صنایع تبدیلی کشاورزی همچون زعفران است.

وی افزود: در شهرستان خاتم رویکرد فنی و حرفه ای پرورش شتر مرغ است.

مصباح در خصوص آموزش مربیان فنی و حرفه ای بیان کرد: دوره تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای از بدو استخدام تا پایان بازنشستگی برای هر مربی ادامه دارد و هر مربی رسمی و پیمانی موظف به شرکت در آموزش ها است.

وی افزود: قبل از تحریم های ظالمانه دشمن مربیان فنی و حرفه ای برای فراگیری آموزش های تخصصی به خارج از کشور هم اعزام می شدند ولی اکنون این فرایند محدود ولی دانش آنها محدود نشده است.

مصباح خاطر نشان کرد: هیچ محدودیت جنسیتی برای فراگیری حرفه ها نداریم و بانوان با رعایت شئون دینی می توانند در کلاسهای فنی و حرفه ای و همه رشته هاشرکت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها