موج
کدخبر : ۳۳۴۹۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334977

فرماندار یزد؛

فرماندار یزد گفت: ورزش‌ ساحلی یزد در کشور حرفی برای گفتن دارد و در حال حاضر ورزش‌ ساحلی تحت الشعاع هیئت‌ها و فدراسیون‌های مختلف قرار گرفته است، به همین منظور پیشنهاد تشکیل فدراسیون ورزش‌های ساحلی و بیابانی با مرکزیت یزد در حال انجام است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد  در جلسه شورای ورزش شهرستان یزد گفت: وجود ورزشکاران ساحلی باز  توانمند و کویر بی نظیر یزد موجب شده شهر بی ساحل یزد تبدیل به برندی برای ورزش‌های ساحلی شود.

وی به افتخار آفرینی ساحلی بازان در رقابت‌های ورزشی مختلف اشاره کرد و افزود: حمایت از ساحلی بازان نقطه عطفی برای حضور قدرتمندانه‌تر و مقتدرانه‌تر آن‌ها در میادین ورزشی ملی و بین المللی است و این حضور، قطعا زمینه تداوم موفقیت‌ها و حفظ برند ورزش‌های ساحلی یزد را به ارمغان می آورد.

رستگاری ادامه داد: باید در این مسیر از ساحلی بازان با جدیت حمایت کرد و اجازه نداد که ارتقاء، بهبود و توسعه جایگاه ورزش‌های ساحلی جای خود را به دلسردی و رکود بدهد.

فرماندار یزد تاکید کرد: باید در مباحث مربوط به ورزش‌های ساحلی انسجام بیشتری شکل بگیرد تا ورزشکاران ساحلی و درخشش آن‌ها در مسابقات مختلف بیش از پیش در کشور مطرح شود.

 این مسئول با بیان اینکه ورزش‌ ساحلی یزد در کشور حرفی برای گفتن دارد، افزود: در حال حاضر ورزش‌ ساحلی تحت الشعاع هیئت‌ها و فدراسیون‌های مختلف قرار گرفته است، به همین منظور پیشنهاد تشکیل فدراسیون ورزش‌های ساحلی و بیابانی با مرکزیت یزد در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، رستگاری اضافه کرد: یک کمیته تخصصی باید برای پرداخت بیشتر به هر یک از ورزش‌های ساحلی مثل هندبال، کبدی، والیبال ساحلی، فوتوالی و ... تشکیل شود تا شاهد رشد و ارتقاء هر چه بیشتر ورزش‌های ساحلی در سطح شهرستان و به ویژه محلات باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها