موج
کدخبر : ۳۲۸۳۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328307

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد دوره آموزش مبانی و روش کار بادستگاه های دستی GPS، نرم افزار GoogleEarth به همراه آشنایی با مسیریابی به کمک کروکی ترسیمی زمین را برگزار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اولین دوره آموزشی مجازی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد برگزار شد که در این دوره آموزش مبانی و روش کار بادستگاه های دستی GPS، نرم افزار GoogleEarth به همراه آشنایی با مسیریابی به کمک کروکی ترسیمی زمین در سه روز متوالی و با شرکت ٣٠نفر بصورت مجازی و در بستر سامانه "کشاورزیار" آموزش داده شد.

در طول این دوره ضمن رفع مشکلات فنی بدلیل ماهیت نحوه برگزاری آن، سعی بر آن شد تا تمامی مباحث به نحو مطلوب ارائه شده و آزمون پایان دوره آن نیز بصورت مجازی برگزار خواهد گردید.

معاونت آموزش سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد در نظر دارد با توجه به موفقیت در برگزاری اولین دوره مجازی خود و رضایت حداکثری شرکت کنندگان از نحوه برگزاری این دوره، تمامی دوره های آموزشی خود را با توجه به ماهیت دوره و امکان برگزاری آن، بصورت پیوسته برگزار نماید.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد آمادگی دارد دوره های پیشنهادی ادارات و ارگان ها را نیز با شرایط مطلوب و بصورت مجازی آنلاین و آفلاین برگزار نماید

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    سلام وقبولي نماز وروزه شما کارشناس علوم دامی از کاشان درخواست استفاده از دوره مجازی GPSرادارم

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها