موج
کدخبر : ۳۲۵۱۱۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-325117

رییس اتاق اصناف یزد از خیرین اصناف برای حمایت از بیماران مبتلا به کرونا و بیمارستان های درگیر با این بیماری در یزد قدر دانی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، علیرضا حسنی رییس اتاق اصناف یزد طی یادداشتی از کمک های اصناف استان برای مقابله با کرونا قدر دانی کرد.

متن این پیام به این شرح است:

برخود می بالم علی رغم تعطیلی بازار شب عید و صنوف محترم در پی تصمیم ستاد مقابله با کرونا استان یزد شما بزرگواران  در حرکت اول سلامت مردم را بر منفعت مادی خویش ترجیح دادید و واحدهای صنفی خود را تعطیل نموده و به قرنطینه خانگی رفتید.

  و در حرکت دوم در حمایت از بیمارانی که نا خواسته در دام ویروس خطرناک کرونا افتادند و هم چنین اعلام همراهی با کادر درمان و مدافعان سلامت که جان خود را در معرض خطرات ناشی از بیماری کرونا قرار دادند اعلام آمادگی نمودید.

 با حمایت و مردانگی خویش برگ زرینی را در تاریخ پر افتخار اصناف یزد رقم زدید وبا قبول پرداخت مبلغ پانصد و نه میلیون تومان جهت خرید دستگاه و تجهیزات برای دو بیمارستان شهید صدوقی یزد و بیمارستان شهدای کارگر یزد گام موثر و به یادماندنی را برداشتید.

مبالغ خرید دو دستگاه جهت دو بیمارستان پرداخت گردید و انشالله در چند روز اینده دستگاه ها به نام خیرین اصناف یزد در بیمارستان های شهید صدوقی و شهدای کارگر نصب خواهد شد.

این حرکت خدا پسندانه در کارنامه قبولی شما نزد حضرت حق  ثبت و انشاالله نمره قبولی و پاداش این عمل را در بهشت موعود خواهید دید.

بنده هم مراتب سپاس و قدردانی خود را  اعلام و دست بوس دستهای مهربان شما خواهم بود. اجرتان با سالار شهیدان.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها