موج
کدخبر : ۳۲۴۷۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-324796

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد؛

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی یزد گفت: دو عامل اساسی جهت تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی دانش و سرمایه عنوان شده است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدرضا خلف باغی رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد با اشاره به نامگذاری امسال به نام سال جهش تولید گفت: می توان فرصت را در جهت تحقق بخشیدن به اهداف عالیه سازمان مغتنم شمرد و اقدامات و طرح های برنامه ریزی شده را اجرایی نمود.

وی افزود: همانگونه که در نامه ارسالی از سازمان مرکزی، دو عامل اساسی جهت تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی دانش و سرمایه عنوان شده است؛ اکنون می بایست با ساماندهی و برنامه ریزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی و با بکارگیری دانش آموختگان کشاورزی، نقش حیاتی خود را برای تحقق جهش تولید در بخش کشاورزی ایفا کرد.

همچنین می توان با توجه به جایگاه این سازمان برابر قوانین و آئین نامه های اجرایی اقدامات موثری را در زمینه فراهم کردن بسترهای مناسب جهت جذب سرمایه به بخش تولید و توسعه دانش در بخش کشاورزی انجام داد.

خوشبختانه با پیگیری های متعدد در سال گذشته، واسپاری برخی امور تصدیگری و واگذاری صورت گرفت که در سال جدید نیز جهت تکامل واسپاری ها باید تلاش نمود و با تسهیل و تسریع فرآیند صدور مجوزها باعث جذب سرمایه گذار گردید.

در حال حاضر که به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا بسیاری از دوره های آموزشی،همایش ها و گردهمایی ها لغو گردید میتوان با بهره گیری از روشهای نوین فناوری جهت برگزاری آموزش ها بصورت آنلاین و مجازی به بهره برداران، شاهد افزایش در بخش تولید باشیم.

سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان یزد در جهت اجرایی شدن شعار سال از ظرفیت های استانی، توانایی و دانایی خود بکار گیری خواهد کرد و در فرصتی مناسب پیشنهادات و راهکارهای خود را به سازمان مرکزی ارائه خواهد نمود

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها