موج
کدخبر : ۳۲۱۳۱۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321313

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد خبر داد:

رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد از ساخت گرمخانه در شهر یزد برای پیشگیری آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عباس ملازینلی رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد در حاشیه جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر یزد از راه‌اندازی گرم خانه، ویژه افراد بدون سرپناه با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سال ۹۹ خبر داد.

وی با بیان اینکه این اقدام برای اولین بار در شهر یزد اجرایی می‌شود اظهار داشت: در این گرم خانه که برای افراد بدون سرپناه در نظر گرفته شده امکاناتی از قبیل فضای خواب، غذای گرم و امکانات استحمام وجود خواهد داشت.

ملازینلی تاکید کرد: هرچند شهر یزد به نسبت شهرهای پرجمعیت دیگر کشور دارای افراد بی سرپناه کمتری است اما شهرداری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی به عنوان یکی از وظایف خود در حوزه اجتماعی اقدام به راه اندازی این محل خواهد کرد.

وی هدف از راه اندازی گرم خانه شهر یزد را ساماندهی و کمک به این قشر از جامعه در یزد شهر میراث جهانی دانست و خاطرنشان کرد: ساماندهی این افراد کمک خواهد کرد تا در آینده با چالش‌ها و آسیب‌های اجتماعی کمتری در شهر مواجه باشیم.

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد راه اندازی گرم خانه شهر یزد را عاملی برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهر نظیر کاهش معتادین متجاهر، تکدی گری و کارتن خوابی عنوان کرد و گفت: شهرداری یزد به وظایف خود در حوزه اجتماعی وقوف کامل دارد و تلاش می‌کند در این حوزه گام‌های مؤثری را بردارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها