موج
کدخبر : ۳۱۷۲۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317256

رییس اتحادیه صنف میوه و تره بار استان یزد؛

رییس اتحادیه صنف میوه و تره بار استان یزد اظهار داشت: برخی اقلام به خصوص سیب زمینی، گوجه، پیاز و خیار سبز در هفته گذشته کاهش قیمت داشته اند که پیش بینی می‌کنیم این کاهش قیمت ادامه داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در نشست تنظیم بازار استان یزد که به ریاست استاندار یزد برگزار شد، وضعیت قیمت گوشت قرمز، گوشت مرغ، شکر، تخم مرغ، شیر و انواع میوه مورد بررسی قرار گرفت.

محمدرضا علمدار دبیر تنظیم بازار استان یزد گفت: وضعیت بازار خوب است و با فراوانی کالا در بازار مواجه هستیم. همچنین نظارت جدی بر بازار وجود دارد و برنامه ریزی خوبی برای تامین اقلام مورد نیاز روز‌های پایانی سال انجام داده ایم.

مشرف رییس اتحادیه صنف میوه و تره بار استان یزد هم اظهار داشت: برخی اقلام به خصوص سیب زمینی، گوجه، پیاز و خیار سبز در هفته گذشته کاهش قیمت داشته اند که پیش بینی می‌کنیم این کاهش قیمت ادامه داشته باشد.

ارائه گزارشی از سامانه توزیع کالا‌های اساسی دیگر موضوعات این نشست بود. این سامانه برای توزیع لاستیک در استان یزد طراحی شده که با موفقیت آمیز بودن اجرای آن قرار است در سایر اقلام هم اجرایی شود.

بر اساس این سامانه همه مراحل مرتبط با تولید توزیع و نظارت بر کالا‌ها از طریق این سامانه رصد می‌شود و اجرای آن نقش موثری بر مدیریت قیمت، نظارت بیشتر و کنترل گرانفروشی خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها