موج
کدخبر : ۳۱۷۲۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317255

امام جمعه یزد:

امام جمعه یزد گفت: باید برنامه‌هایی برای سال طراحی شود تا خوراک فکری و فرهنگی جامعه در حوزه اسلام ناب محمدی به مردم ارائه شود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد با گرامیداشت ایام الله دهه فجر  با بیان اینکه مسئله غدیر نباید تنها به یک ایام خاص محدود شود، افزود: بحث امامت و ولایت اساس انقلاب اسلامی است، بر این اساس باید این موضوع در طول سال در زندگی مردم جاری و ساری باشد.

ناصری با اشاره به همت دشمنان در راستای ایجاد تحریف در اسلام ناب محمدی (ص) عنوان کرد: باید برنامه‌هایی برای سال طراحی شود تا خوراک فکری و فرهنگی جامعه در این حوزه به مردم ارائه شود.

وی تصریح کرد: ما در مملکت شیعی زندگی می‌کنیم بنابراین باید بدون هیچ‌گونه تعرض و توهینی و با ارائه ادله مستند و مبتنی بر قرآن و روایات عقاید خود را در جامعه بیان کنیم و از این روحیه تدافعی در حوزه ولایت و امامت خارج شویم.

وی بر لزوم حضور فعال دستگاه‌ها همچنین حمایت از مجموعه‌های مردمی در راستای بزرگداشت ایام میلاد حضرت علی (ع) و عید غدیر تاکید کرد.

ناصری عنوان کرد: نسل جوان و نوجوان ما باید بدانند که چرا ما مکتب حضرت علی (ع) را الگوی خود قرار داده‌ایم و بر اجرایی شدن آن در جامعه اصرار می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان یزد گفت: بنیاد بین المللی غدیر و فعالان این حوزه باید بحث محتواو آموزش را در خصوص مسئله غدیر در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها