موج
کدخبر : ۳۱۶۵۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316522

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد گفت: نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در مدارس استان یزد به مقایسه دوران قبل و بعد از انقلاب اسلامی می پردازد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین میرشریف مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد گفت: بخش‌های مختلف نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در مدارس استان یزد در خصوص کارنامه سیاه پهلوی، شخصیت امام (ره)، نقش آفرینی رهبری، راه‌های مقابله با نفوذ، سیمای حکومت مهدی (عج) و ... اشاره دارد.

وی پویش کتابخوانی کتاب انقلاب امسال که در بخش جنبی نمایشگاه مدرسه انقلاب برگزار می‌شود را با محوریت کتاب‌های حوزه نوجوان در زمینه انقلاب از دیگر فعالیت‌های این نمایشگاه عنوان کرد. 

میرشریف هدف از برپایی این نمایشگاه‌ها را آشنایی نوجوانان با انقلاب اسلامی، دستاورد‌های انقلاب اسلامی، مقایسه ایران اسلامی در دوران قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و بیان آرمان‌های انقلاب اعلام کرد و افزود: نسلی که دوران انقلاب را درک نکرده‌اند، از طرُق مختلف با شرایط آن روز و دستاورد‌های انقلاب آشنا می‌شوند.

وی با بیان این که برای هشتمین سال است که نمایشگاه مدرسه انقلاب فعالیت خود را آغاز کرده است گفت: این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن ماه در بیش از ۹۰ مدارس پسرانه و دخترانه متوسطه دوم در سطح استان یزد برگزار خواهد شد. 

میرشریف گفت: در حوزه استانی نیز اختتامیه این نمایشگاه قرار است از ولادت حضرت زهرا (س) تا ولادت امام علی (ع) در شهرستان‌ها برگزار و ۷ و ۸ اسفندماه سالجاری همزمان با برگزاری بیست و پنجمین یادواره شهدای دانش آموز استان یزد از برگزیدگان این جشنواره تجلیل و جوایز نفیسی به آن‌ها اهداء می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها