موج

استاندار یزد؛

استاندار یزد گفت: یزد بستر مناسبی برای توجه به پژوهش دارد و برخورداری از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و بالاترین سرانه دانشجو و قبولی در دانشگاه از جمله این بسترهاست.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، محمدعلی طالبی استاندار یزد روز شنبه به مناسبت هفته پژوهش در جمع فرهنگیان و دانش‌آموزان هنرستان میرجلیلی افزود: تاکنون توسط آموزش و پرورش در فرهنگ‌سازی پژوهش کارهای خوبی انجام شده و باید با قوت تقویت و ادامه یابد.

وی ادامه داد: بدون شک  مدارس و فرهنگیان باید محور و آغاز کننده فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی باشند و  زمینه لازم بیش از گذشته در قالب یک برنامه مدون پیش‌بینی و پیگیری مناسب انجام گیرد.

این مسئول اظهار داشت: پرداختن به پژوهش در مدارس می‌تواند کمک بسیاری برای قرار گرفتن دانش‌آموزان در مسیر پژوهش و اقدام‌های مناسب در راستای اهداف تعلیم و تربیت و نظام اسلامی داشته باشد.

طالبی تاکید کرد: یزد بستر مناسبی برای توجه به پژوهش دارد و برخورداری از دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و بالاترین سرانه دانشجو و قبولی در دانشگاه از جمله این بسترهاست که باید بیش از گذشته بهره گرفت.

وی گفت: وجود عرصه‌های خوب برای تحقیق و پژوهش در زمینه صنعت و زمینه‌های فرهنگی و اجتماعی از دیگر ظرفیت‌های خوبی است که باید در استان یزد برای تحقق و گسترش آن استفاده کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها