موج
کدخبر : ۲۶۹۹۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269903

امام جمعه موقت ندوشن در خطبه های نماز جمعه مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را یادآور شد و بر رفع آن توسط مسئولان و مردم تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت. الاسلام سید علی طباطبایی امام‌ جمعه موقت ندوشن با اشاره به 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت ایران گفت: ملی شدن نفت، اقدام سرنوشت‌ساز ایران علیه استبداد، استکبار و استعمار بود. 

طباطبایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ندوشن این روز را روز قطع دست اجانب از سرمایه ملی ایران و پیروزی بزرگ دانست و افزود: با ملی شدن نفت هرگونه اکتشاف، استخراج و بهره‌برداری از نفت ایران بدون دخالت خارجی‌ها انجام شد. 
امام‌جمعه موقت ندوشن در بخش دیگری از خطبه‌های نماز دیدار رئیس و نمایندگان مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب و فرمایشات معظم له را یادآور شد و افزود: انقلاب اسلامی ایران بر پایه اسلام و تقوا پایه‌ریزی شد و خداوند به این نظام عزت و آبرو داد و آن را حفظ می‌کند. 
حجت‌الاسلام طباطبایی به در پیش بودن عید نوروز باستانی اشاره کرد و یادآور شد: نوروز بر اصل نظافت، پاکیزگی، دوستی و مودت استوار است مورد تائید اسلام است. 
وی اظهار داشت: همان‌گونه که در ایام نوروز خانه‌ها را تمییز می‌کنیم باید به خانه‌تکانی دل‌های خود نیز بپردازیم و کدورت‌ها را دور بریزیم و به نسبت به یکدیگر احسان و نیکوکاری کنیم. 
وی بر دستگیری از مستمندان و نیازمندان در ایام نوروز تأکید کرد و در بخشی از خطبه‌های نماز مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را یادآور شد و بر رفع آن توسط مسئولان و مردم تأکید کرد. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها