English
موج
کدخبر : ۵۰۰۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-500044
معاون فرهنگی اجتماعی فراجا:

خون شهدای گرانقدرمان مُهری است بر آرامش هر نقطه از خاک کشورمان/صبر، اندازه دارد و مدارا و اغماض هم میزانی

معاون فرهنگی اجتماعی فراجا گفت:خون شهدای گرانقدرمان مُهری است بر آرامش هر نقطه از خاک کشورمان. صبر، اندازه دارد و مدارا و اغماض هم میزانی.

خون شهدای گرانقدرمان مُهری است بر آرامش هر نقطه از خاک کشورمان/صبر، اندازه دارد و مدارا و اغماض هم میزانی

به گزارش خبرگزاری موج، معاون فرهنگی اجتماعی فراجا ، سردار منتظرالمهدی در یادداشتی عنوان کرد که برای همکاران و همرزمان شهیدم در فراجا می نویسم؛ برای شهیدی که در خاش، به امداد خواهی دروغینِ درراه ماندگان، دست یاری می دهد و پاسخش می شود گلوله های سربیِ آتشین. برای همسنگرانم که مورد اصابت گلوهایِ داغِ سارقینِ مسلح قرار گرفته و نامشان به بلندای تاریخ ماندگار شد.

پلیسی که با انواع متخلفین، متهمین و مجرمین درگیر است از مرزهای کشور گرفته تا همین میدان ونک در قلب تهران؛ اشرار، اراذل و اوباش، منافقین، سارقین خرد و کلان و مسلح، آدم ربایان و گروگان گیران تا قاچاقچیان مواد مخدر و انسان و ...پلیس در راستای وظایف و ماموریت های تعریف شده خود ارتباط ناگسستنی با همه شهروندان دارد و از روزی که برای حفاظت از امنیت این خاک و شهروندان قسم یاد می‌کند؛ گوشه چشمی به مدال خوشرنگ شهادت دارد که بر گردن بیاویزد؛ با خونش قسم‌نامه را امضا نماید و ستاره های روی پیراهنش راه آسمان را به او نشان دهند.

به حال شهدایمان غبطه می‌خورم؛ همان سروهای سبز امنیت، برای تامین اقتدار و آرامشِ حریمِ امنِ این خانه، جان فدا می‌کنند؛ همان هایی که زنده اند و نزد پروردگار روزی می‌خورند.

اما مجرمین و تبهکاران بدانند که صبر اندازه دارد و حلم،مدارا و اغماض هم میزانی، نمی‌گذاریم تیشه به ریشه آسایش و آرامش شهروندان زده شود و سرزمینمان جولانگاه بد طینتان و کژ راهه پرستان شود؛ همان قدر که در مقابل شهروندانمان رافت و ملایمت داریم به همان میزان در مقابل تبهکاران و مجرمین سخت و مقتدر هستیم.

قسم بر خون یارانمان که در عرصه نظم، انتظام و امنیت بر زمین جاری شد، ما تا انتهای این مسیر سبز و روشن ایستاده ایم؛ خون شهدای گرانقدرمان مُهری است بر آرامش هر نقطه از خاک کشور .

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه