English

امضای تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری گیلان در حوزه فناوری های پزشکی

همکاری های علمی در زمینه پژوهش های کاربردی در حوزه فناوری های پزشکی در پارک علم و فناوری گیلان فراهم شد.

امضای تفاهم نامه همکاری پارک علم و فناوری گیلان در حوزه فناوری های پزشکی

، با امضای تفاهمنامه همکاری مشترک بین پارک علم و فناوری گیلان و شرکت فناور مسیحا التیام گستران امکان همکاری های علمی در زمینه پژوهش های کاربردی در حوزه فناوری های پزشکی، بصورت مشترک با حمایت پارک علم و فناوری گیلان فراهم شد.

این تفاهمنامه مشترک با هدف همکاری مشترک در کلیه زمینه های علمی، پژوهشی و فناوری در حوزه فناوری های پزشکی با امضای دکتر عبدالله حاتم زاده، رییس پارک علم و فناوری گیلان و دکتر محمدرضا مبین، مدیرعامل شرکت فناور مسیحا التیام گستران منعقد شد.

در این تفاهمنامه به زمینه های مشترکی همچون، همکاری جهت کاربردی کردن تحقیقات کاربردی و طرح های خاتمه یافته مرتبط با پزشکی، دارویی و سلامت و نیز هماهنگی جهت تسهیل و تسریع اخذ مجوزهای مرتبط در حوزه زیست پزشکی و معاونت غذا و دارو؛ اشاره شده است.

انجام مشاوره ها در حوزه های ثبت اختراع، تجاری سازی، تاثیر بخشی پروژه های زیست پزشکی، تست های استاندارد و بالینی؛ از دیگر مواردی است که در این تفاهمنامه آمده است.

لازم بذکر است، دکتر محمدرضا مبین به عنوان پژوهشگر برگزیده و فناور برتر دانشگاه علوم پزشکی گیلان در سال گذشته معرفی شد و هم اکنون مدیر عامل شرکت فناور مسیحا التیام گستران می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه