موج

با گازرسانی به 2 روستای باقیمانده؛

پروژه گازرسانی به دو روستای صعب العبور و کوهستانی سقیبن و کوره خرم در شهرستان فومن آغاز شد.

 به گزارش خبرگزاری موج از گیلان،  پروژه گازرسانی به دو روستای صعب العبور و کوهستانی سقیبن و کوره خرم در شهرستان فومن با حضور نماینده مردم فومن در مجلس، فرماندار شهرستان فومن و مدیرعامل و مسئولین شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به گازرسانی گسترده در استان گیلان گفت: شهرستان فومن یکی از شهرستان های سبز استان گیلان می باشد که همه خانوارهای شهری و 99.2 درصد خانوارهای روستایی آن از نعمت گاز بهره مند می باشند.

هم اکنون 132 روستای شهرستان فومن از نعمت گاز بهره مندند

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه هم اکنون 132 روستای شهرستان فومن از نعمت گاز بهره مندند اظهار داشت: با گازرسانی به دو روستای سقیبن و کوره خرم تمامی روستاهای بالای 20 خانوار شهرستان فومن از نعمت گاز بهره مند شده و عملاً کار گازرسانی در این شهرستان به پایان خواهد رسید.

گیلان- گاز رسانی به فومن

 اکبر با اعلام اینکه اعتبار پروژه گازرسانی به این دو روستاها بالغ بر 500 میلیون تومان می باشد افزود: این روستاها در مجموع دارای 110 خانوار می باشند و برای گازرسانی به آنها باید بیش از 7 کیلومتر عملیات شبکه گذاری انجام گیرد.

همچنین در این مراسم حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از شرکت گاز بجهت گازرسانی گسترده به روستاهای استان بویژه شهرستان های فومن و شفت اظهار داشت: گاز یک نعمت الهی است که بحمدلله با تلاش و کوشش مسئولین و در شرایط تحریم به دست مردم رسیده و انشالا با گازرسانی به این دو روستا، همه مردم شهرستان فومن از این نعمت الهی بهره مند خواهند شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها