موج
کدخبر : ۲۴۶۷۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-246739

آیت‌الله رسول فلاحتی؛

نماینده ولی فقیه در گیلان در سفر به شهرستان آستارا گفت: انسانی که زبان شکرگزاری داشته باشد خداوند در زندگی به او نشاط می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج از گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در جمع مردم آستارا در مسجد جامع این شهر اظهار کرد: یکی از نیازمندی های زندگی انسان در دنیا نشاط و شادابی است.

وی به توجه دین به نشاط در زندگی انسان ها اشاره کرد و افزود: عبادت نیاز به نشاط دارد و انسان در نیایش خداوند باید به این موضوع توجه داشته باشد.

امام جمعه رشت با اشاره به عوامل ایجاد نشاط در انسان، بیان کرد: انسانی که زبان شکر داشته باشد خداوند به او نشاط می دهد.

دیدار ایت الله فلاحتی با مردم استارا

آیت الله فلاحتی متذکر شد: اگر نشاط پیدا کنیم دنیا و آخرت ما آباد می شود.

توجه مسئولان به آستارا پیشرفت دو ملت ایران و آذربایجان را به همراه دارد

همچنین آیت الله  فلاحتی در جریان بازدید از پایانه مسافری بندر مرزی آستارا در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود مرزهای زمینی و دریایی در جنوب و شرق کشور اظهار کرد: یکی از مرزهای عمده واردات و صادرات کشور در بندر مرزی آستارا قرار دارد.

وی، آستارا را دروازه ورود و خروج به اروپا و کشورهای غربی عنوان کرد و افزود: پس از فروپاشی اتحاد جمهوری شوروی روابط خوبی بین جمهوری اسلامی ایران با کشورهای آسیای میانه به ویژه آذربایجان در راستای ترانزیت کالا و صادرات و وارادت وجود دارد.

دیدار ایت الله فلاحتی +با مردم استارا

امام جمعه رشت با اشاره به مسافران ورودی از کشورهای آسیای میانه و مسلمان شیعه به شهرهای مذهبی مشهد و قم و زیارت عتبات عالیات از طریق ایران، تصریح کرد: مسوولان کشور همان طوری که به مناطق مرزی چابهار، بندر عباس و شهید رجایی توجه می کنند اگر به منابع انسانی و زیرساخت های بندر مرزی آستارا توجه کنند، پیشرفت دو ملت ایران و آذربایجان را به همراه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها