موج
کدخبر : ۳۷۲۰۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-372044

وضعیت کیفی هوای تهران در حال حاضر با شاخص 57 در شرایط سالم قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، کیفیت هوای تهران امروز یکشنبه 15 فروردین 1400 با شاخص 57 در وضعیت قابل قبول قرار دارد. همچنین وضعیت کیفی هوای تهران طی 24 ساعت گذشته با شاخص میانگین 60 همچنان در شرایط سالم قرار داشته است.

بنابر پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در صبح روز یکشنبه (۱۵ فروردین ۱۴۰۰) کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده قابل‌قبول قرار خواهد گرفت که ناشی از وزش باد مؤثر و پراکندگی آلاینده‌ها طی ساعات گذشته است.

در طول روز با حاکمیت جو ناپایدار و وزش باد مؤثر شرایط مناسب برای پراکندگی آلاینده‌ها فراهم خواهد شد. در اواخر وقت یکشنبه نیز تداوم وزش باد برقراری وضعیت قابل‌قبول را در بیشتر مناطق به‌دنبال خواهد داشت.

با استمرار این شرایط جوی تا صبح روز دوشنبه (۱۶ فروردین ۱۴۰۰) و پراکندگی آلاینده‌ها طی ساعات گذشته در بیشتر مناطق احتمال برقراری وضعیت قابل‌قبول وجود دارد. کاهش ناپایداری جوی در طی روز تاحدودی از پراکندگی آلاینده‌ها جلوگیری خواهد کرد.

با حاکمیت این شرایط جوی و کاهش تندی باد تا اواخر وقت دوشنبه و نیز افزایش ترافیک شامگاهی انتظار می‌رود وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس در مناطق پرتردد برقرار گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها