English

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

نقش محوری نیروهای مسلح در کشور انکار نشدنی است

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: اقدامات وزارت دفاع در امنیت کشور بسیار بارزشمند است و نیروهای مسلح نقشی محوری و اساسی در کشور دارند.

نقش محوری نیروهای مسلح در کشور انکار نشدنی است
به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه

، حجت الاسلام حبیب الله غفوری در دیدار با مدیران مؤسسات زیرمجموعه‌ی وزارت دفاع با گسترده و متنوع خواندن فعالیت این مؤسسات، اظهار کرد: بیان تلاش‌ها و گزارش فعالیت‌ها موجب ایجاد فضای هم‌فکری می‌شود و می‌تواند شرایط را به نقطه مطلوب نزدیک کند.

وی با مروری بر بیانات امیرمومنان علی (ع)، افزود: نیروهای مسلح دژ محافظت‌کننده‌ی مردم و بدنه‌ی جامعه هستند، لذا خدمات شما باید چنان آرامش خاطری در نیروهای مسلح ایجاد کند که دغدغه‌ی خاطر دیگری جز انجام وظیفه و مأموریتی که عهده‌دار هستند، نداشته باشند.

امام جمعه کرمانشاه تصریح کرد: باید نتیجه اقدامات به‌صورتی باشد که کارکنان و بازنشستگان در محیط خانه و خانواده سربلند باشند و رفاه و آسایش آن‌ها دچار مشکل نشود.

حجت الاسلام غفوری با بزرگ‌خواندن فعالیت زیرمجموعه‌های خدمت‌رسان به نیروهای مسلح، عنوان کرد: این خدمات خالصانه و بی نام و نشان در زمره‌ی همان جهادی است که نیروهای مسلح گمنام انجام می‌دهند و شاید نامی هم از آن‌ها برده نشود. بر اساس آنچه که در روایات آمده این پشتیبانی افضل می‌باشد و کار شما، کار بزرگی است.

وی با تصریح اینکه نیروهای مسلح در استان کرمانشاه نقشی محوری و اساسی دارند، گفت: به هر میزانی که مجموعه‌ی شما در انجام فعالیت‌های خود موفق باشد، کل جامعه بهرهمند خواهند شد.

حجت الاسلام غفوری اقدامات نیروهای مسلح در بحث اربعین را حائز اهمیت دانست و خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح براساس حس مسئولیت‌پذیری، دیانت و روحیه‌ی ولایی حاکم بر مجموعه‌هایشان به عرصه‌ی خدمت‌رسانی به زوار اربعین ورود پیدا می‌کنند و این بسیار قابل تحسین است، خصوصاً قرارگاه‌هایی که در مسیرهای منتهی به مرز برای خدمت‌رسانی به زائرین احداث شده است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با ذکر این نکته که تردد زائرین اباعبدالله الحسین (ع) باب رحمتی به‌روی مردم شریف استان کرمانشاه است، افزود: مردم کرمانشاه به مهمان‌نوازی شهره‌اند و هرچه که در توان داشته باشند برای میزبانی از مهمان به‌کار می‌گیرند.

در پایان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با اشاره به این حدیث قدسی که اگر کسی نیاز بنده‌ای را برطرف سازد من خودم عهده‌دار رفع نیاز او خواهم شد، خاطرنشان کرد: در این مجموعه‌ها باید با روحیه‌ی دلسوزی و توجه، خدمت کرد و حقاً این توجهات قابل تحسین و تقدیر و مرضی رضای خداوند متعال است.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه