موج
کدخبر : ۳۶۴۲۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364236

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب در کرمانشاه با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: همواره رخدادهای خوشایندی در بهمن ماه برای ما رقم خورده و امسال هم شاهد برچیده شدن نظام سلطه دیگری به نام "ترامپ" در این ماه بودیم که بسیار ارشمند است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری کرمانشاه، استاندار کرمانشاه گفت: خدمات انجام شده در طول سالهای پس از انقلاب باید برای مردم بازگو شود.

وی با بیان اینکه در سالهای پس از پیروزی انقلاب خدمات و اقدامات قابل توجهی در کشور شده، گفت: باید این اقدامات برای مردم بازگو شود تا موجب ایجاد امید و نشاط در جامعه شود. باید این موضوع را نیز مد نظر داشت که این پیشرفت‌ها با وجود همه سنگ اندازی و توطئه چینی دشمنان در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب حاصل شده است.

بازوند در ادامه از دانش‌آموزان استان خواست دو ویژگی مشترک بیانیه گام دوم انقلاب و وصیتنامه شهید حاج قاسم سلیمانی را پیدا و ارسال کرده و جایزه دریافت کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه اشاره ای هم به وضعیت نگران کننده و سخت کرونا در کرمانشاه داشت و گفت: از مردم خواهش می‌کنم کماکان رعایت فاصله گذاری فیزیکی و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را برای مقابله با کرونا داشته باشند تا گرفتار موج چهارم کرونا که خیلی هم خطرناک است، نشویم.

وی ابراز امیدواری کرد: با همکاری خوب مردم استان شاهد شیوع پیک چهارم بیماری کرونا در استان نباشیم و در آستانه شب عید هیچ خانواده ای در استان عزادار نشود.

بازوند ادامه داد: هم اکنون تعداد مراجعه بیماران سرپایی به بیمارستان‌های استان زیاد شده و آمار تست های مثبت کرونا هم افزایش یافته و احتمال شیوع پیک جدید بیماری وجود دارد.

بازوند در ادامه اشاره ای هم به اختیاری بودن حضور دانش آموزان در مدارس داشت و گفت: اگرچه تلاش آموزش و پرورش رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در مدارس است، اما بهتر است دانش‌آموزان از شبکه "شاد" برای ادامه روند آموزش خود استفاده کنند، چون ویروس جهش یافته کرونا دیگر جوان و کودک و ورزشکار نمی شناسد و خیلی خطرناک شده و از بین تمامی مبتلایان قربانی می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها