موج
کدخبر : ۳۶۲۰۰۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362002

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه از استقبال کم‌نظیر مردم کرمانشاه در مسابقه راه شهید سلیمانی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمدرضا امامی نیا، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه در خصوص استقبال کم‌نظیر کرمانشاهی‌ها از مسابقه راه شهید سلیمانی، اظهار کرد: با برگزاری مسابقه مجازی خوانش وصیت‌نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تحت عنوان راه شهید سلیمانی که در سایت شرکت پالایش نفت کرمانشاه قرار گرفت، در مدت‌زمان قیدشده برای شرکت مردم کرمانشاه در این مسابقه، بیش از سه هزار پاسخنامه درست به دست برگزارکنندگان رسید.

وی ادامه داد: استقبال کم‌نظیر همشهریان عزیز از برگزاری و شرکت در این مسابقه برای ما دور از انتظار بود اما بااین‌وجود همه پاسخنامه‌های دریافتی توسط تیم داوران مسابقه ارزیابی شد و درنهایت از مجموع پاسخنامه‌های درست به‌قیدقرعه اسامی ۱۰۰ نفر به‌عنوان منتخبین مسابقه مشخص شد.

امامی نیا تصریح کرد: همان‌طور که در اطلاعیه‌های برگزاری این مسابقه قیدشده بود به این ۱۰۰ نفر منتخب کارت هدیه ۲ میلیون ریالی اهدا می‌شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پالایش نفت کرمانشاه گفت: اسامی برگزیدگان این مسابقه در سایت شرکت

پالایش نفت کرمانشاه به نشانی www.korc.ir قرار داده‌شده و برگزیدگان می‌توانند جهت دریافت کارت هدیه خود در روز چهارشنبه اول بهمن‌ماه به دفتر روابط عمومی این شرکت، واقع در کرمانشاه - روبروی پارک شاهد –شرکت پالایش نفت

کرمانشاه مراجعه کنند.

گفتنی است؛ برگزیدگان مسابقه راه شهید سلیمانی جهت دریافت کارت هدیه، الزامی است که کارت ملی خود را همراه داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها