موج
کدخبر : ۳۵۹۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359204

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان گفت: پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی و به‌ویژه اراذل‌واوباش برخورد سختی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در شور عمومی فرماندهان انتظامی استان کرمانشاه با تأکید بر تقویت برنامه‌های آموزشی و تخصصی کارکنان گفت: هرچه دانش و مهارت کارکنان با نیازهای جامعه و پیشرفت‌های علمی، تغییرات فن‌آوری، هماهنگی و انطباق بیشتری داشته باشد، به همان اندازه نیز درجه اطمینان از موفقیت فرد و سازمان در انجام مسئولیت‌ها بالاتر می‌رود.

جاویدان با اشاره به تقویت هدفمند طرح‌های پیشگیری از سرقت از سوی پلیس کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهروندان باید اطمینان یابند که هیچ مجرمی از نگاه تیزبین پلیس مخفی نخواهند ماند و نیروی انتظامی همچون گذشته با تمام وجود و بااقتدار از امنیت مطلوب فرد فرد جامعه دفاع کرده و هرگز به اراذل‌واوباش و برهم زنندگان نظم و امنیت افراد جامعه اسلامی، اجازه کوچک‌ترین خودنمایی را نخواهد داد.

این مقام مسئول رعایت قانون‌مداری، ایجاد عدالت اجتماعی و اعتمادآفرینی را از مؤلفه‌های لازم در انجام مأموریت‌های مختلف پلیسی برشمرد و یادآور شد: ازآنجاکه مقوله نظم و امنیت، بیش از هر مقوله اجتماعی دیگر، مقوله‌ای عمومی و مردمی است، پلیس به‌عنوان سازمانی که مسئولیت سنگینی در حوزه برقراری نظم عمومی و امنیت اجتماعی بر عهده دارد، بیش از هر سازمان و نهاد دیگری نیازمند توجه به رویکرد پاسخگویی است.

وی اظهار کرد: باید متعهدانه تلاش کنیم تا خدمتگزار شایسته‌ای به مردم و نظام اسلامی باشیم و از هیچ تلاشی در تعالی رفتار فردی و سازمانی و تأمین سلامت اداری دریغ نکنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بر لزوم برخورد جدی‌تر با اراذل‌واوباش و افرادی که نظم و امنیت جامعه را به هم می‌زنند اشاره کرد و اظهار کرد: مقابله با اراذل‌واوباش بعد از موضوع امنیت، اولویت اول ناجا است.

وی افزود: برخوردهای پلیس با اراذل‌واوباش بایستی مستمر و سخت باشد و تا زمانی که این افراد متنبه شوند و دیگر جامعه را ناامن نکنند، ادامه داشته باشد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه با اشاره به طرح جدید ناجا برای برخورد با اراذل‌واوباش تصریح کرد: برای ایجاد نظم و امنیت جامعه پلیس از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهد داشت و اگر در برهه‌ای از زمان لازم باشد که پلیس حتی شدیدتر و با شدت بیشتر طرح‌های مقابله‌ای با اراذل‌واوباش را اجرا کند این آمادگی راداریم که برای حفظ امنیت اجتماعی و پایدار آحاد جامعه با اوباش شدیدتر هم برخورد کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها