موج
کدخبر : ۳۵۸۷۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358787

شهردار کرمانشاه:

سعید طلوعی به‌سرعت بالای انجام پروژه‌های عمرانی مجموعه مدیریت شهری اشاره کرد و گفت: هیچ مشکلی نمی‌تواند مانع توسعه، آبادانی و سازندگی شهر کرمانشاه شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، شهردار کرمانشاه با اشاره به حمایت‌ها و همراهی خوب اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه با پروژه‌های عمرانی مجموعه شهرداری کرمانشاه، اظهار کرد: مردم این شهر نیاز به ارائه خدمت و آبادانی و سازندگی شهرشان را دارند.

طلوعی با اشاره به برخی اختلافات در شورای شهر تصریح کرد: نباید اختلافات شخصی را وارد مسائل کاری کنیم چراکه این اختلافات مانع پیشرفت و آبادانی شهر می‌شود.

وی بابیان اینکه این اختلافات نباید به دلیل مسائل شخصی باشد، ادامه داد: اعضای شورای شهر کرمانشاه با حضور در محل پروژه‌ها باید به ارائه ایرادها و نواقص احتمالی موجود و ارائه پیشنهاد و راهکار بپردازند و دررسیدن به اهداف مجموعه مدیریت شهری که همان ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم است، شهرداری را یاری کنند.

طلوعی با تأکید بر اینکه مردم تمایلی به پرداختن حاشیه‌های ایجادشده ندارند، گفت: اقدامات و پروژه‌های عمرانی خوبی در شهر کرمانشاه شروع‌شده و مردم به دنبال رفاه بیشتر شهری و رفع مشکلات در حوزه‌های مختلف ازجمله عمران، ترافیک، زیباسازی و خدمات شهری هستند.

شهردار کرمانشاه بابیان اینکه نباید با دشمنی شخصی و سلیقه‌ای مانع پیشرفت و آبادانی شهر شد، گفت: قصدی به‌جز خدمت نداشته و ندارم و تا هر زمان که مردم شریف کرمانشاه بخواهند خدمتگزار آن‌ها خواهم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها