موج
کدخبر : ۳۵۷۱۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-357168

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری عاملان زورگیری از بانوی کرمانشاهی که انتشار تصویر و فیلم آن در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به همراه داشت، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از انتشار کلیپی از زورگیری خشن در یکی از محلات شهر کرمانشاه که در تاریخ یازدهم آذر رخ داد، رسیدگی فوری به موضوع زورگیری در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا، کارآگاهان پلیس آگاهی کرمانشاه با تحقیقات گسترده و شگردهای پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه زورگیران خشن در استان‌های مرکزی و شمالی کشور شدند.

جاویدان تصریح کرد: تیم‌هایی از پلیس آگاهی استان با کسب نیابت قضایی و هماهنگی با پلیس استان‌های یادشده عازم شهرهای محل اختفاء زورگیران شده و در عملیات‌هایی حساب‌شده هر سه نفر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: در بررسی‌های به‌عمل‌آمده مشخص شد خودرویی که متهمان از آن برای زورگیری استفاده کردند، متعلق به یکی از آن‌ها بوده و پلاکش نیز سرقتی بوده است.

وی تصریح کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه زورگیران خشن، یک قبضه سلاح کمری و مقداری مهمات کشف شد.

 جاویدان با تأکید بر اینکه کرمانشاه جای افراد شرور و مجرم نیست، افزود: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و هرکسی بخواهد آن را زیر پا بگذارد با برخورد قاطعانه پلیس روبرو می‌شود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به هماهنگی خوب دستگاه قضائی و نیروی انتظامی، به مردم کرمانشاه اطمینان خاطر داد مجرمان و افراد شرور به‌سرعت دستگیر و به سزای عمل خود خواهند رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها