موج
کدخبر : ۳۵۳۹۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353909

معاون استاندار در آئین تجلیل مجازی از کتاب‌خوانان برتر کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال ارتباط مستمر با کتاب و مطالعه را از ویژگی‌های جامعه موفق است تأکید کرد: جامعه‌ای که کتاب‌خوان باشد همراهی بیشتری با حفظ سلامت عمومی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه در آئین تجلیل از کتاب‌خوان‌ها، کتابداران و انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه که به‌صورت وبیناری برگزار شد، گفت: علیرغم قرار داشتن در شرایط بیماری کرونا مجموعه کتابخانه‌های استان کرمانشاه تلاش خوبی برای استمرار فرهنگ مطالعه در جامعه داشته‌اند.

وی افزود: شاید کتابخانه‌ها تعطیل باشند اما فرصت مطالعه نه‌تنها محدود نشده بلکه به‌واسطه شرایط کرونایی و حضور فرزندان در خانه‌ها بیشتر نیز شده است.

معاون استاندار کرمانشاه با اشاره به فرصت و ظرفیت‌های فضای مجازی برای مطالعه و کتاب‌خوانی افزود: از این فضای گسترده و فراگیر می‌توان برای ترویج و تقویت فرهنگ مطالعه و کتاب‌خوانی به‌خوبی بهره برد.

خوش‌اقبال همچنین نقش کانون‌های مساجد و مدارس را در تقویت فرهنگ مطالعه بسیار مؤثر دانست و گفت: خوشبختانه فرمانداران در شهرستان‌ها نیز یکی از اولویت‌های خود را توجه به مطالعه و کتابخانه‌ها قرار داده‌اند.

در ادامه این آئین به شکل ویدئوکنفرانسی از ۵ انجمن برتر کتابخانه‌های استان کرمانشاه، کتابداران و کتاب‌خوان‌های نمونه تجلیل شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها