موج
کدخبر : ۳۵۳۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353907

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل مسافر شهر کرمانشاه:

سجاد سلیمانی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 116 نفر از مالکین خودروهای تاکسی فرسوده زیر مدل سال 88 در این طرح نوسازی نقدی ثبت‌نام کرده‌اند که تاکنون 56 نفر موفق به دریافت تاکسی نو شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل مسافر شهر کرمانشاه با تأکید بر اینکه مالکین برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده در کرمانشاه ثبت‌نام کنند، از نوسازی 56 دستگاه تاکسی فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد.

سجاد سلیمانی بابیان اینکه نوسازی ناوگان، موضوع ویژه‌ای است که به‌سلامت شهروندان ارتباط پیدا می‌کند بنابراین آن را در دستور کار خود قرار داده‌ایم، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 116 نفر از مالکین خودروهای تاکسی فرسوده زیر مدل سال 88 در این طرح نوسازی نقدی ثبت‌نام کرده‌اند که تاکنون 56 نفر موفق به دریافت تاکسی نو شده‌اند و مابقی نیز در مرحله صدور پیش‌فاکتور و واریز وجه جهت سیر مراحل اداری هستند.

سلیمانی با اشاره به شروع مجدد مرحله دوم طرح نقدی نوسازی تاکسی فرسوده با سطح آلایندگی یورو 5، خاطرنشان کرد: متقاضیان در اسرع وقت جهت ثبت‌نام با در دست داشتن برگ سبز و پروانه معتبر تاکسیرانی تا مدل خودروهای سال ۱۳۸۸ با مراجعه به سازمان نسبت به ثبت‌نام نوسازی تاکسی خود اقدام کنند.

شایان‌ذکر است، قیمت تمام‌شده در این طرح، برای تاکسی پژو ۴۰۵ مبلغ حدود 104 میلیون تومان و برای سمند ای.اف.سون مبلغ حدود 118 میلیون تومان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    با سلام. جناب آقای زنگنه می توانید به جای انتشار اخبار روابط عمومی ها به دنبال انتشار مطالبات مردم باشید. با تشکر

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها