موج
کدخبر : ۳۴۹۹۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349942

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست با مدیرعامل بنیاد برکت اظهار داشت: بنیاد برکت بدون هیچ اغراقی برای کشور یک برکت الهی است که برای کشور منشأ خیروبرکت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بابیان اینکه توسط بنیاد برکت واقعاً کارهای بسیار خوب و اساسی برای کشور شکل‌گرفته است، ادامه داد: همچنین بنیاد برکت یکی از بازوان پرتوان برای مقابله با کرونا بوده که همراه و همگام با وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا حضورداشته است که باید صمیمانه از اقدامات این بنیاد در بحث مقابله با کرونا تقدیر و تشکر کنیم.

بازوند یکی از اهداف قابل‌تحسین بنیاد برکت را کمک به محرومین در نقاط مختلف کشور عنوان کرد و گفت: هر جا که کمبودی در کشور وجود داشته بنیاد برکت توان خود را برای کمک‌رسانی به محرومین بکار گرفته و به‌واسطه همین اقدامات یک فضای امیدواری و رضایتمندی در بین مردم کشور ایجادشده است.

نماینده ارشد دولت در استان همچنین بیان داشت: یکی دیگر از فعالیت‌های مناسب بنیاد برکت کمک به رونق تولید و بخش صنعت در کشور است و یک نهادی باجان و دل برای کمک به اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی تلاش می‌کند و باید تلاش کنیم که فرهنگ همگرایی تولیدکنندگان با بنیاد برکت بیش‌ازپیش افزایش یابد.

مقام عالی در استان همچنین با تقدیر از فعالیت‌های خوب بنیاد برکت در استان کرمانشاه برای اشتغال‌زایی و رونق تولید ادامه داد: بنیاد برکت در کنار ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) اقدامات بسیار ارزشمندی در استان کرمانشاه ازجمله زمان زلزله انجام دادند و در حال حاضر هم فعالیت‌های خوبی در راستای اشتغال‌زایی و رونق تولید در استان کرمانشاه دارند.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لطمات واردشده در جنگ به استان کرمانشاه این استان را محق کمک‌های بیشتر از سوی بنیاد برکت عنوان کرد و گفت: جنگ در این استان شروع و پایان گرفت و کرمانشاه در جنگ به‌نوعی مرکز دفاعی کشور بود که بیش از 10 هزار نفر در استان شهید شدند و کرمانشاه بیش از هزار بار مورد بمباران هواپیماهای جنگی دشمن قرار گرفت لذا استان کرمانشاه دارای حق بیشتری برای کمک و مساعدت دارد.

وی تصریح کرد: صدای کرمانشاه طی سنوات گذشته برای گرفتن حق خود در مرکز بسیار ضعیف بوده است و از سوی دیگر استان بسیاری از بار ملی کشور را تحمل کرده و در حال حاضر مسئولین کشوری باید توجه بیشتری به این استان داشته باشند.

استاندار کرمانشاه با اشاره به نقش ویژه استان کرمانشاه در جنگ 8 ساله اظهار داشت: استانی بااین‌همه آثار جنگ و ایثارگری‌های مردمانش در برابر رژیم بعث عراق، فاقد موزه دفاع مقدس است لذا از بنیاد برکت درخواست داریم که نسبت به احداث موزه دفاع مقدس در استان پیگیری‌های لازم را انجام دهند.

وی همچنین خواستار همکاری بنیاد برکت در کمک‌رسانی به اجرای ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی در استان شد و گفت: با توجه به اینکه کرمانشاه استانی مهاجرپذیر می‌باشد لذا دارای سکونتگاه‌های غیررسمی می‌باشد که نیازمند کمک و مساعدت در این زمینه نیز می‌باشد.

بازوند همچنین با اشاره به فقدان جمعی از دانش آموزان استان در استفاده از تبلت برای دریافت برنامه‌های آموزشی خواستار حمایت و پشتیبانی بنیاد برکت در تأمین دستگاه تبلت برای دانش آموزان در مناطق محروم استان شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها