موج
کدخبر : ۳۴۹۰۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349064

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله علما در نشست مشترک ستاد هفته وحدت استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت حفظ وحدت و همدلی میان مسلمانان، گفت: تداوم انقلاب و اسلام به برکت کلمه وحدت و حفظ برادری و انسجام میان مسلمانان است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، امام‌جمعه کرمانشاه با تأکید بر اینکه باید در برابر توطئه‌های دشمنان ید واحده باشیم، ابراز داشت: با توجه به رهنمودهای قرآن باید ید واحده باشیم و در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی کنیم.

آیت اله علما بابیان اینکه دشمنان ماهیت اسلام را مورد هدف قرار داده و شیعه و سنی نوک حملات دشمنان قسم‌خورده اسلام هستند، گفت: وحدت رمز موفق پیروزی در مقابل توطئه دشمنان است.

وی بابیان اینکه تأکید فراوانی نسبت تقویت همدلی میان مسلمانان وجود دارد، خاطرنشان کرد: علمای بزرگ اسلام همواره در جهت تحکیم وحدت میان مسلمانان پیشگام بوده‌اند، بنیان‌گذار انقلاب اسلامی هم از همان سال 1342 در تمامی سخنانش کلمه وحدت و همدلی را به شکل جدی دنبال می‌کرد.

آیت‌الله علما با تأکید بر لزوم حفظ وحدت بین مسلمانان، هفته وحدت را فرصت مناسبی برای نشان دادن وحدت بین مسلمانان دانشت و گفت: برگزاری جلسات سنوات گذشته با حضور علمای بزرگ و حضور گسترده مردم در اقصی نقاط کرمانشاه نشان از وحدت و همدلی بین مسلمانان این منطقه است و باید این مهم در جهان منعکس شود. امسال هم با توجه به شیوع ویروس کرونا ممکن است جلسات و برنامه‌ها محدودتر برگزار شود، اما اصل و هدف نباید فراموش شود و باید به‌گونه‌ای کار شود که وحدت و همدلی در میان اقوام و مذاهب نمود داشته باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه در بخش دیگر سخنانش بابیان اینکه مسئولین باید در انجام وظایف و امور محوله خویش خدا را در نظر گرفته و به مردم خدمت کنند، افزود: مسئولین باید بااخلاق نیک و همتی مضاعف در جهت اعتلای انقلاب و تداوم اسلام تلاشی مضاعف داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها