موج
کدخبر : ۳۴۷۵۸۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347588

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند در نشست استانداران سراسر کشور گفت: موضوع تبدیل وضعیت کارکنان قراردادی شهرداری و پرداخت مطالبات و معوقات کارکنان دستگاه‌های اجرایی باید به‌صورت ویژه پیگیری شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در نشست استانداران سراسر کشور از ضرورت تبدیل وضعیت ۵۰ هزار نفر از پرسنل قراردادی شهرداری سخن گفت و اظهار داشت: با توجه به پایین بودن دریافتی این کارکنان تقاضا داریم که این مهم در برنامه‌ریزی‌ها موردتوجه و عنایت قرار گیرد.

استاندار کرمانشاه در ادامه با تشریح وضعیت رفاهیات و اضافه‌کار کارکنان در دستگاه‌های اجرایی کرمانشاه؛ خاطرنشان ساخت: پرسنل ادارات و سازمان‌ها مطالبات و معوقاتی دارند و با توجه به اهمیت مشارکت کارکنان در تحقق اهداف برنامه‌ریزی‌شده و افزایش انگیزه کارکنان بایستی در این خصوص مساعدت لازم صورت گیرد.

بازوند به واگذاری سهام عدالت با رویکرد استقرار و گسترش عدالت در جامعه و مشارکت بیشتر مردم در اقتصاد اشاره کرد و گفت: چگونگی مدیریت سهام عدالت به دلیل نقش‌آفرینی جریان سرمایه در فرآیندهای تولیدی و اقتصادی بسیار مهم است.

وی که در جمع استانداران سراسر کشور سخن می‌گفت به مشکلات فراروی طرح مسکن اقدام ملی اشاره کرد و پیشنهاداتی جهت اصلاح و بهبود فرآیندها به‌منظور تسریع در انجام امور و روند فعالیت‌های اجرایی مطرح کرد.

گفتنی است نشست استانداران سراسر کشور امروز دوشنبه (۷ مهر) در محل وزارت کشور برگزار شد و گزارشی از سوی استانداران با توجه به کمیته‌های تخصصی‌ای که در حوزه‌های امنیتی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی تشکیل‌شده بود، ارائه شد و در این گزارش‌ها به ضعف‌ها، قوت‌ها، موفقیت‌ها و عدم توفیقات و دلایل آن پرداخته شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها