موج
کدخبر : ۳۴۴۶۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344698

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه:

حسین خوش‌اقبال در نشست با فرمانده و جمعی از مسئولین انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: ایجاد ناامنی و دامن زدن به برخی مسائل به یکی از برنامه‌های دشمنان انقلاب تبدیل‌شده و در این راستا از هیچ تلاشی هم دریغ نمی‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه گفت: نیروی مقتدر انتظامی و مأموران جان‌برکف پلیس در سخت‌ترین و حساس‌ترین مأموریت‌ها طی سال‌های اخیر موفق عمل کرده‌اند تا امروز شاهد شکست کامل دشمنان در بعد ایجاد ناامنی در کشور با یاری نیروی انتظامی کشور باشیم.

وی ادامه داد: مأموریت بسیاری از سرسپرده‌های داخلی دشمنان ایجاد یاس و ناامیدی میان مردم و انجام برخی حرکات مذبوحانه ازجمله ایجاد درگیری و تیراندازی به سمت نیروهای مسلح و مردم بی‌گناه است تا جامعه ما را ناامن جلوه دهند.

خوش‌اقبال تصریح کرد: بااین‌حال به برکت وجود یکی از مقتدرترین نیروهای مسلح جهان در ایران که نیروی عزتمند انتظامی نیز در میان آن‌ها قرار دارد، بخش قابل‌توجهی از اقدامات دشمنان خنثی و نقشه‌هایشان نقش بر آب‌شده است.

وی یادآور شد: پس از شکست‌های پیاپی دشمنان در اجرای نقشه‌هایشان، آن‌ها در تازه‌ترین راهبرد خود پلیس هراسی در کشور را آغاز کرده‌اند و حتی دست به تحریم این نیروی خدمتگزار و بی‌ادعا زدند تا به خیال خام خود بتوانند از اعتبار پلیس نزد مردم بکاهند، اما در این نقشه نیز ناکام ماندند.

وی گفت: امروز پلیس مقتدر جمهوری اسلامی همراه‌تر از همیشه در کنار مردم قرار دارد و عموم شهروندان نیز قدردان زحمات بی‌وقفه و شبانه‌روزی مأموران نیروی انتظامی هستند.

خوش‌اقبال در پایان با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات نیروی انتظامی کرمانشاه، گفت: وجود فرمانده‌ای لایق مانند سردار جاویدان در رأس پلیس کرمانشاه باعث ایجاد امنیتی پایدار شده و امروز با تلاش‌های مخلصانه مأموران شاهد وجود امنیتی مطلوب در این دیار هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها