موج
کدخبر : ۳۴۲۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-342992

فرماندار سرپل‌ذهاب خبر داد:

محبت جمالی نیا گفت: سه طرح عمرانی در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت اعتبار ۲۴ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال بهره‌برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرماندار سرپل‌ذهاب در خصوص طرح‌های ویژه هفته دولت در شهرستان سرپل‌ذهاب ابراز داشت: 3 طرح عمرانی هم‌زمان با گرامیداشت هفته دولت در سرپل‌ذهاب افتتاح می‌شود که شامل طرح آبخیزداری، گردشگری و راه‌سازی است که درمجموع با ۲۴ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال زمینه اشتغال ۲ تن را فراهم می‌کند.

جمالی نیا افزود: یکی از این طرح‌ها شامل پروژه عمرانی و گردشگری، بوم گردی منطقه قلاویز این شهرستان به مساحت ۱۲۰ مترمربع در ۲ طبقه بااعتبار ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال است که زمینه اشتغال ۲ تن را فراهم می‌کند.

وی اظهار داشت: طرح رفع نقاط حادثه‌خیز راه‌های ارتباطی روستایی سرابگرم، گلم کبود، جلالوند در بخش مرکزی و حومه شهرستان به میزان ۷۰۰ متر تعریض، شانه سازی و روکش آسفالت و شیار لغزاننده و نصب علائم ایمنی و خط کشی بااعتبار ۱۱ میلیارد ریال دیگر طرح مورد افتتاح امروز بود.

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: همچنین پروژه آبخیزداری حوضه بریموند با ۱۱ میلیارد و ۱۲۶ میلیون ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی در پنج بخش اجرایی سیلاب، خشکه چین، گابیون، بندسنگی ملاتی و بتن کاری نیز دیگر طرحی بود که امروز در اولین روز از گرامیداشت هفته دولت در شهرستان سرپل‌ذهاب به بهره‌برداری رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها