موج
کدخبر : ۳۴۱۵۷۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341572

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

معاون استاندار کرمانشاه با تأکید بر آمادگی استان برای برپایی آزمون سراسری بیان داشت: آنچه در کنکور امسال حائز اهمیت است حفظ سلامت فرزندانمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمدابراهیم الهی تبار در نشست کمیته برنامه‌ریزی برگزاری آزمون سراسری که در سالن تدبیر استانداری برگزار شد اظهار داشت: همه ظرفیت‌ها باید پای‌کار بیاید تا این آزمون سراسری به‌ سلامتترین وجه خود برگزار شود.

وی با اشاره به وجود امکانات نیروی‌های مسلح و هلال‌احمر در استان افزود: امکانات و فضاهای این سازمان‌ها می‌توانند برای هرچه سالم برپا شدن کنکور سراسری بکار گرفته شوند.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی کرمانشاه همچنین بر اطلاع‌رسانی مطلوب و اثربخش برای برگزاری آزمون سراسری تأکید داشت و گفت: اطلاع‌رسانی تجربه مثبت آزمون‌های هفته‌های گذشته و مستندسازی از امکانات و اقدامات برای برپایی کنکور سراسری، به داوطلبان و خانواده‌ها اعتماد و امنیت خاطر می‌دهد.

معاون استاندار کرمانشاه با توصیه به اینکه بایدونبایدها به‌خوبی به داوطلبان گفته و در فضای رسانه منتشر شود افزود: هرچه مردم به ضوابط اجرایی آشناتر باشند هزینه‌های اقدام کمتر خواهد شد.

الهی تبار خاطرنشان کرد: فرزندان ما در آوردگاهی حضور پیداکرده‌اند که باید سلامت و جان آن‌ها را حفظ کنیم و برای حفظ سلامت داوطلبان در برگزاری آزمون سراسری همه پای‌کار باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها