موج
کدخبر : ۳۴۱۱۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-341186

معاون استاندار کرمانشاه تاکید کرد:

محمد ابراهیم الهی تبار با بیان اینکه کنترل کرونا در کرمانشاه نتیجه همت کادر پزشکی استان بوده تاکید کرد: با توجه به شرایط خطیر آینده و فصل پائیز، می طلبد که تمامی دستگاهها کمک حال کادر درمان استان باشند.

به گزارش خبرگزاری موج کرکامشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با حضور در جلسه ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات کادر درمانی کرمانشاه اظهار داشت:  آنچنان که رصد جامعه نشان داده عملکرد مجموعه علوم پزشکی کرمانشاه در کنترل اپیدمی کرونا در کرمانشاه با رضایتمندی عمومی همراه بوده است.

وی با اشاره به در پیش بودن ایام عزاداری سالار شهیدان تاکید کرد: اقناع سازی و هدایت هیئات و مردم به سمت برپایی عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی محور اصلی برنامه ها و دستورالعمل ها برای ماه محرم خواهد بود.

الهی تبار خاطرنشان کرد:محور و ملاک  برنامه های ماه محرم تصمیمات و پروتکل های تعیین شده در ستاد ملی کروناست و این تنها ملاک عملکرد برای عزداری هاست.

معاون استاندار کرمانشاه تصریح کرد: از نظر شرعی مقام معظم رهبری تاکید بر رعایت تصمیمات ستاد ملی کرونا داشته اند و از نظر قانونی نیز مصوبات ستاد ملی کرونا بالاتر از تمام قوانین قرار دارد.

الهی تبار در ادامه با تاکید بر اهمیت تدوین نقشه راه در کنترل کرونا تصریح کرد: می طلبد که کادر درمانی استان با جدیت و استحکام خود را حفظ نموده و دستگاهها نیز برای عبور از فصل پاییز یاور علوم پزشکی باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها