موج
کدخبر : ۳۳۷۲۴۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-337248

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند با تأکید بر اینکه پیگیری مشکلات و‌ مطالبه‌های کارگران اولویت کار شهرداران کرمانشاه باشد، گفت: حقوق معوق پرسنل شهرداری سنقروکلیایی تا پایان هفته پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه پیگیری مشکلات و‌ مطالبات کارگران اولویت کار شهرداران استان کرمانشاه باشد، ابراز داشت: حل مشکل کارگران و پرداخت حقوق پرسنل باید در اولویت امور شهرداری‌ها قرار گیرد و شهرداران نیز موظف هستند نسبت به انجام این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

بازوند که در جلسه پیگیری و رفع مشکلات کارگران و پرسنل شهرداری سنقروکلیایی سخن می‌گفت، خاطرنشان ساخت: اعضای شورای شهر نیز در این شرایط شیوع بیماری کرونا باید همراهی و همدلی مطلوبی برای انجام امور مردم با یکدیگر داشته باشند و‌ نباید سوءتفاهم‌ها و اختلاف‌های جزئی مانعی برای انجام امور شود.

وی مشارکت مردم را در مدیریت و اداره امور شهری لازم و ضروری دانست و اعضای شورا و شهردار باید از ظرفیت و توانایی مردم برای برون‌رفت از مشکلات موجود استفاده نمایند.

استاندار کرمانشاه در خاتمه همراهی و مشارکت مردم برای قطع زنجیره کرونا را بسیار ضروری دانست و خاطرنشان ساخت: انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت توصیه‌های بهداشتی راهکار اصلی مقابله و مدیریت کرونا است و شهرداران استان کرمانشاه نیز باید در این مسیر تلاش‌های مضاعفی را انجام دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها