موج
کدخبر : ۳۳۶۹۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-336935

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه تقدیر کرد:

هدایت حاتمی در همایش روز ملی صنعت در کرمانشاه گفت: در زمان بحران کرونا واحدهای تولیدی کرمانشاه خوش درخشیدند و نهایت تلاش خود را در کنار فعال ماندن، فرصت‌آفرینی بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه ضمن تقدیر از عملکرد مثبت برخی از تولیدکنندگان کرمانشاه در فرصت‌آفرینی از بحران کرونا، ابراز داشت: در طول ماه‌های اخیر شاهد کمترین افت در سطح تولید و میزان اشتغال از تولیدکنندگان کرمانشاه بوده‌ایم و برخی واحدها ساعات کاری را کم کردند و اجازه ندادند تعدیلی در نیروها صورت بگیرد که کار بسیار ارزشمندی بود.

حاتمی که در همایش روز ملی صنعت که با حضور صنعتگران، معدن کاران و کارآفرینان کرمانشاه سخن می‌گفت، اظهار داشت: امیدواریم در این شرایط دشوار واحدهای تولیدی کرمانشاه به سطحی از توانمندی برسند که نه‌تنها فعالیت‌های خود را تداوم ببخشند بلکه به فکر توسعه هم باشند.

 معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه با تأکید بر حمایت استان از تولیدکنندگان کرمانشاه، خاطرنشان ساخت: مدیریت ارشد استان در راستای فرصت سازی از دل بحران‌ها، از طریق کمیته توسعه سرمایه‌گذاری‌ها به دنبال جذب سرمایه‌های جدید بوده و در این راه موفق عمل کرده‌ایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها