موج
کدخبر : ۳۳۵۶۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335627

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: همکاری بانک‌ها با مردم و مجموعه مدیریتی استان در بحران‌هایی همچون شیوع کرونا ستودنی و قابل‌ستایش است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه شورای هماهنگی بانک‌های کرمانشاه ضمن تشکر از همکاری همیشگی بانک‌ها در بحران‌هایی همچون شیوع کرونا در کرمانشاه اظهار داشت: عملکرد بانک‌ها با پرداخت بیش از سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به مناطق زلزله‌زده بسیار مطلوب بود و اگر توفیقی بوده حاصل زحمات همگی بوده است.

بازوند بابیان اینکه شرایط سختی را به لحاظ پیک کرونا داریم و امیدواریم شرایط آینده بهتر شود به همین دلیل از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها تقاضا داریم شرایط اجرای دقیق توصیه‌های بهداشتی در محل ارائه خدمات فراهم شود و ضمن انجام هماهنگی، امکانات لازم را برای حفاظت از پرسنل و مردم فراهم کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه جلسه به لزوم تعامل بانک‌ها برای حل مشکل معیشتی مستاجرین آسیب‌دیده از کرونا اشاره کرد و بیان داشت: برخی از این افراد منابع مالی مناسبی در اختیار ندارند و همه باید کمک کنیم، زیرا علاوه بر مشکل معیشتی ناشی از کرونا برای تمدید اجاره خانه نیازمند حمایت هستند.

 وی در خاتمه گفت: بانک‌ها موظف هستند رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را برای پرسنل و ارباب‌رجوع در دستور کار قرار دهند و خدمات بانکی را مدیریت کند تا از این بحران با کمترین خسارت عبور کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها