موج
کدخبر : ۳۳۵۶۲۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-335622

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا کرمانشاه:

مهدی محمدی گفت: بین بیمارستان‌های کرمانشاه، مرکز آموزشی درمانی فارابی با پذیرش ۱۲۰۷ بیمار با ۱۷ درصد و مرکز گلستان با ۱۱۳۸ بیمار و ۱۶ درصد از بار بستری بیماران مبتلابه کرونا در کرمانشاه را بر عهده داشته‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بابیان این مطلب که تاکنون افزون بر 7 هزار بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه پذیرش‌شده‌اند، اظهار کرد: از ابتدای اپیدمی کرونا در اسفند سال گذشته تاکنون 7033 بیمار مشکوک به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری‌شده و خدمات درمانی دریافت کرده‌اند که ۶۲۹۳ نفر آن‌ها پس از بهبودی، ترخیص شده‌اند.

محمدی تأکید کرد: در شهرستان‌های استان نیز بیمارستان امام خمینی (ره) اسلام‌آباد غرب با پذیرش ۸۲۷ نفر کار خدمت به ۳۰ درصد از کل بیماران بستری‌شده در شهرستان‌ها را بر عهده داشته و پس‌ازآن بیمارستان حضرت رسول (ص) جوانرود با ۴۳۳ بیمار و بیمارستان امام خمینی (ره) سنقر با ۴۲۰ بیمار در رده‌های بعدی هستند.

وی اظهار کرد: همچنین بیمارستان‌های غیردانشگاهی نظیر بیمارستان‌های نیروهای نظامی و انتظامی و تأمین اجتماعی نیز به یاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آمده و روی‌هم‌رفته با پذیرش ۶۸۳ بیمار، حدود 9.8 درصد بیماران مشکوک به کرونا در استان را پذیرش کرده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها