موج
کدخبر : ۳۳۴۹۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-334968

امام‌جمعه کرمانشاه:

آیت‌الله علما گفت: تمام اعتبار ما بیداری، بصیرت و آگاهی ماست و همه آنچه استکبار از آن می‌ترسد بیداری ملت است.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در خصوص هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی بیان کرد: حقوق بشر برای آمریکا بعد سیاسی دارد و از این طریق به دنبال رسیدن به اهداف پلیدش است، وگرنه حقوق بشر برای آمریکا بی‌معنی و بی‌اهمیت است.

وی تصریح کرد: اگر به جنایات گذشته آمریکا نگاه کنیم می‌بینیم که همیشه مستکبر بوده است و نقشه نفوذ برای آمریکا همیشه در تمامی دوران‌ها بوده و در همین ایران اسلامی نیز در زمان پهلوی با ساخت بیمارستان و برخی تأسیسات سعی در دوست نشان دادن خودشان داشتند، اما تاریخ نشان داد که دولت آمریکا همواره به دنبال منافع خود بوده و دیگر کشورها را به چشم مستعمره نگاه می‌کند.

آیت‌الله علماء اظهار داشت: حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بابیان شیوا کراراً به دشمن‌شناسی تأکید داشتند و بیان کردند که دوستی‌های آمریکا از روی عواطف نیست و فقط پروژه‌های نفوذ خود را برای استعمار بیشتر پیش می‌برد و نیاز است که در این زمینه از کارشناسان خبره و مسلط برای افشای چهره پلید و بزک‌کرده آمریکا استفاده کرد و همه جنایات آمریکا برعلیه کشور ایران اسلامی افشاگری کنند. تمام اعتبار ما بیداری، بصیرت و آگاهی ماست و همه آنچه استکبار از آن می‌ترسد بیداری ملت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها