موج
کدخبر : ۳۳۲۹۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-332999

معاون استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی با اعلام اینکه پیشرفت طرح‌های اقتصادی در اسلام‌آبادغرب روند مطلوبی داشته است، گفت: مجریان این طرح‌ها قول داده‌اند تا کمبودهای ناشی از بحران کرونا را جبران کنند که بتوانیم مطابق برنامه‌ی زمان‌بندی‌شده پیش برویم و در موعد مقرر و پیش‌بینی‌شده به بهره‌برداری برسند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در بازدید از عملیات اجرای طرح آلیاژ سیلیکون – منگنز در شهرک صنعتی مرصاد اسلام‌آبادغرب که توسط سرمایه‌گذار خارجی در حال انجام است، بر اهمیت مسئله کنترل پروژه تأکید کرد و افزود: یکی از رویکردهای ما در معاونت اقتصادی استانداری، کنترل و پایش طرح‌های اقتصادی در دست‌ساخت است تا ضمن اطلاع از میزان پیشرفت امور، بتوانیم مشکلات و کاستی‌های احتمالی این طرح‌ها را حل نماییم و بازدیدهای ما هم در راستای همین مسئله شکل می‌گیرد.

وی اظهار داشت: انشا الله با تدابیری که اندیشیده شده و اقداماتی که صورت گرفته به‌زودی شاهد استفاده از ظرفیت‌های منطقه ویژه اقتصادی اسلام‌آبادغرب و همچنین مرحله دوم شهرک صنعتی مرصاد خواهیم بود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در ادامه افزود: اسلام‌آبادغرب نقطه‌ای با موقعیت خوب و مؤثر اقتصادی و لجستیک است و باوجود منطقه ویژه اقتصادی و فاز دوم شهرک صنعتی این شهرستان، ظرفیت و پتانسیل لازم برای سرمایه‌گذاری در این شهر وجود دارد و در تلاشیم که روند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در این شهرستان ادامه داشته باشد.

 حاتمی افزود: امیدواریم ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون - منگنز به‌عنوان یکی از صنعت‌های مفقود در استان که با سرمایه‌گذاری چینی‌ها عملیات اجرایی آن آغازشده، شروعی برای سرمایه‌گذاری‌های بزرگ‌تر در سطح استان و شهرستان اسلام‌آباد غرب باشد.

وی در پایان در خصوص ظرفیت این طرح بیان داشت: این پروژه با ظرفیت تولید هزار و ۵۰۰ تن در سال و سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون یورو، اشتغال‌زایی ۲۱۰ نفر به‌صورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر را به‌صورت غیرمستقیم در پی دارد که تأثیر مطلوبی بر توسعه اقتصادی استان و شهرستان اسلام‌آبادغرب دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها