موج
کدخبر : ۳۳۱۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-331949

استاندار کرمانشاه انتقاد کرد:

استاندار کرمانشاه برای برخورد با عاملان حادثه مرگ زن حاشیه‌نشین دستور اکید داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه بر برخورد قاطع و جدی با عاملان حادثه مرگ زن کپرنشین کرمانشاه تأکید کرد و اعلام داشت: بر اساس گزارش تیم بازرسی استانداری کرمانشاه از حادثه مرگ زن کپرنشین علیرغم اعمال اقدامات قانونی، بی‌تدبیری در نحوه برخورد مشهود است و بر این اساس باید سریعاً با عاملان این حادثه برخورد جدی و قاطع صورت بگیرد.

چهار مدیر شهرداری کرمانشاه برکنار شدند

با توجه به گزارش تیم بررسی حادثه مرگ زن کپرنشین، چهار مدیر شهرداری کرمانشاه به دلیل بی‌تدبیری و سوء مدیریت در نحوه برخورد و مواجهه با ساخت‌وساز غیرمجاز برکنار شدند.

هوشنگ بازوند ضمن تشریح گزارش ارائه‌شده از این حادثه اظهار داشت: علی‌رغم اعمال اقدامات قانونی، بی‌تدبیری و سوء مدیریت در نحوه برخورد مشهود است و بر این اساس با عاملان این حادثه برخورد جدی و قاطع صورت گرفت.

گفتنی است بر اساس گزارش تیم بازرسی استانداری از حادثه مرگ زن حاشیه‌نشین؛ رئیس اداره اجراییات و قائم‌مقام وی، مسئول امور حقوقی شهرداری منطقه سه و شهردار منطقه سه برکنار شدند.

همچنین مباحث مربوط به علت مرگ زن کپرنشین از سوی دادستان کرمانشاه و دستگاه قضایی در دست بررسی قرار دارد و گزارش نهایی از طریق مراجع قانونی به اطلاع عموم خواهد رسید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها