موج
کدخبر : ۳۳۰۶۳۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330638

هدایت حاتمی گفت: تا وقتی همه‌ی مدیران نگاهشان به توسعه، نگاهی باز و مثبت نباشد توسعه‌ی مطلوب اتفاق نمی‌افتد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، جلسه کمیته‌های تخصصی سرمایه‌گذاری استان کرمانشاه به ریاست معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه و با دستور کار ایجاد کمیته‌های تخصصی سرمایه‌گذاری در ادارات کل مختلف و نیز بررسی مشکلات کمیته‌های تخصصی موجود برگزار شد.

حاتمی در این جلسه گفت: یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌ها در مقوله توسعه، هم‌راستایی نگاه توسعه‌ای در بین مدیران اجرایی است و تا وقتی همه‌ی مدیران نگاهشان به توسعه، نگاهی باز و مثبت نباشد توسعه‌ی مطلوب اتفاق نمی‌افتد.

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه افزود: راه نجات اقتصاد، سرمایه‌گذاری در حوزه‌های مختلف است و برای هموار شدن مسیر سرمایه‌گذاری باید به تقویت زیرساخت‌ها بخصوص ایجاد و تقویت شهرک‌های صنعتی و کشاورزی بپردازیم.

وی در ادامه اظهار داشت: برای سال ۹۹ بر روی جذب ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری، هدف‌گذاری کرده‌ایم که تحقق آن منجر به کاهش ۳ تا ۴ درصد نرخ بیکاری خواهد شد و با برنامه‌ریزی و هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی، مصمم به تحقق این هدف‌گذاری هستیم.

حاتمی در پایان بیان داشت: هم‌اکنون چند کمیته تخصصی سرمایه‌گذاری ازجمله کمیته‌ تخصصی مرکز سرمایه‌گذاری (پنجره واحد)، کمیته جذب سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی و مرکز سرمایه‌گذاری شهرداری کرمانشاه فعال هستند و باید مشابه این کمیته‌ها در حوزه صنعت، معدن، زیرساخت‌ها و IT نیز به وجود بیاید و در کل دغدغه اصلی دستگاه‌های اجرایی استان باید در مسیر جذب سرمایه‌گذاری باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها