موج
کدخبر : ۳۳۰۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-330084

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری یک سارق حرفه‌ای و کشف 10 میلیارد ریال طلاجات سرقتی با تلاش پلیس اسلام آبادغرب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند فقره سرقت منزل در اسلام آبادغرب، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان رسیدگی به موضوع سرقت را به‌صورت ویژه در دستور کار قراردادند.

وی ادامه داد: کارآگاهان با انجام تحقیقات گسترده و کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک سارق حرفه‌ای شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی وی را دستگیر کردند.

جاویدان تصریح کرد: در بازرسی‌های صورت گرفته از مخفیگاه متهم، مقدار زیادی طلا و انواع سکه‌های سرقتی که طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به 10 میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: سارق دستگیرشده در بازجویی‌ها به ارتکاب هفت فقره سرقت از منزل شهروندان اسلام‌آبادی اعتراف کرد.

وی همچنین از شناسایی سه مال‌خر که اقدام به خرید طلاجات و سکه‌های سرقتی می‌کردند، خبر داد.

جاویدان در پایان گفت: برخورد با پدیده سرقت و دستگیری سارقان در سریع‌ترین زمان ممکن جزو اولویت‌هایی است که توسط پلیس کرمانشاه دنبال می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • فقط نصب یک قفل ضد دیلم باعث میشه که حتی اگر دزدان تا پشت درب هم رسیدن، بدون هیچ اما و اگری نتونن وارد شوند و نصب حفاظ ضد دیلم مقابل بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها هم راهی برای ورود سارقین باقی نمیذاره مگر فرز بیارن حفاظ را برش بدن که به دلیل صدای زیاد این کارو نمیکنند

  • برای اینهمه سکه، طلا، ارز و دیگر موارد ارزشمندی که در منزل نگه میدارید، قبل از هر چیزی یک قفل ضد دیلم روی در نصب کنید که سارقینی که به سادگی انواع قفلهای درو باز یا تخریب میکنن، بدون هیچ اما و اگری نتونن وقتی منزل نیستید و مخصوصا وقتی در منزل هستید وارد شوند و همچنین حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها نصب کنید که هیچ راهی بجز تهریبش با فرز وجود نداشته باشه و در آخر در صورتیکه بخواید دیگه خیالتون از مورد آزار و اذیت گرفتن از طرف سارقین خشن که تحت عناوینی از جمله مامور پلیس، آب، برق، گاز، پیک، سرایدار، همسایه یا حتی افراد آشنا، خود شما درو براشون باز میکنید هم راحت بشه، حتما یک گاوصندوق ضد دیلم داشته باشید که نه تنها نتونن در محل با دیلم بازش کنند بلکه قابل اتصال به زمین و دیوار هم باشه که نتونن از محل خارجش کنند و از همه مهمترررررررر اینکه مجهز به قفل ضد زورگیری باشه که نه تنها امکان باز کردن یا تخریب قفل را نداشته باشند بلکه حتی اگر خواستن خودتون را مجبور کنند قفل را براشون باز کنید، شما را از تهدید شدن، کتک خوردن و حتی قتل نجات بده.

  • پاسخ

    موفق باشید سردار بزرگ افتخار فرمانده ما در بندرعباس

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها