موج
کدخبر : ۳۲۰۱۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-320168

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار علی‌اکبر جاویدان بابیان اینکه امنیت مطلوب جامعه و مردم خط قرمز پلیس است و هرکسی از آن عبور کند با پاسخی سخت و قاطعانه مواجه می‌شود، گفت: خوشبختانه ناامنی نگران‌کننده‌ای در کرمانشاه نداریم.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در جلسه‌ای که با حضور امیر طاهری نماینده ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: برخی معضلات اجتماعی مانند پدیده سرقت ممکن است باعث ایجاد ناامنی در افراد شود اما مورد یا پدیده خاصی که به‌صورت کلان موجب ناامنی در کل جامعه شهروندی شود در کرمانشاه نداریم.

وی ادامه داد: هرچند پلیس به پدیده سرقت نیز نگاه ویژه‌ای دارد و حتی یک مورد آن را نیز زیاد می‌داند ازاین‌رو تمهیدات خاصی را نیز برای مقابله با این موضوع اندیشیده و از عموم شهروندان نیز توقع دارد نهایت همکاری را با آن‌ها داشته باشند.

سردار جاویدان گفت: هدف اول پلیس پیشگیری از وقوع جرائمی مانند سرقت است و در مرحله بعد کشف سریع سرقت‌های انجام‌شده را دنبال می‌کند و خوشبختانه اکثر آن‌ها نیز در سریع‌ترین زمان ممکن کشف می‌شود.

رئیس پلیس استان با تأکید بر اینکه کرمانشاه یکی از امن‌ترین است آن‌های کشور است، گفت: باوجود مرزی بودن خوشبختانه امنیت مطلوبی در تمامی نقاط استان برقرار و معدود جرائم خشن نیز به‌سرعت کشف و با آن برخورد می‌شود.

وی گفت: مبارزه با قاچاق کالا، سلاح و مهمات نیز از دیگر برنامه‌هایی است که با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد و خوشبختانه امسال نسبت به سال گذشته در کشفیات رشد بیش از 30 درصدی داشته‌ایم.

سردار جاویدان در ادامه کرمانشاه را استانی ناامن برای مجرمان و خلاف‌کاران دانست و گفت: مردم مطمئن باشند پلیس با همه توان برای ارتقاء امنیت جامعه شبانه‌روز تلاش و اجازه عرض‌اندام به افراد مجرم را نمی‌دهد.

این مقام عالی‌رتبه انتظامی گفت: جمهوری اسلامی در طول 41 سال اخیر همواره در معرض انواع تهدیدها قرار داشته است اما به فضل الهی و با حضور مقتدرانه نیروهای مسلح گزندی به کشور وارد نشده است.

وی افزود: ایجاد بی‌نظمی و هرج‌ومرج در جامعه به‌منظور کاهش امنیت عمومی و رعب و وحشت میان مردم ازجمله دیگر برنامه‌هایی است که طی چند سال اخیر با جدیت از سوی دشمنان دنبال شده است که البته با حضور به‌موقع پلیس از این توطئه نیز سودی نبرده‌اند.

سردار جاویدان در پایان حفظ امنیت جامعه را یکی از وظایف ذاتی پلیس برشمرد و گفت: مأموران انتظامی برای تحقق این مهم هیچ تعارف و مماشاتی ندارند و هرجایی که احساس کنند امنیت ممکن است با چالش روبرو شود به‌سرعت و با جدیت ورود پیدا خواهند کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها