موج
کدخبر : ۳۱۸۳۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318384

معاون استاندار کرمانشاه:

هدایت حاتمی گفت: با توجه به اینکه استان کرمانشاه در رتبه هفده کشوری قرار دارد، باید ازلحاظ فضای بهبود کسب‌وکار جزء ۱۰ استان جذاب کشور برای سرمایه‌گذاری باشد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه در نشست کمیته کسب‌وکار کرمانشاه، اظهار داشت: کرمانشاه استانی مستعد و پرجاذبه برای سرمایه‌گذاری است و نباید سرمایه‌گذار را با ایجاد فضای کسب‌وکار نامساعد ناامید کرد و همه براین باورند که این مشکل باید رفع شود.

حاتمی بابیان این مطلب که سالانه نزدیک به ۱۲ هزار میلیارد تومان در مشاغل خرد، متوسط، صنعت، پتروشیمی، دامداری و غیره سرمایه‌گذاری می‌شود، خاطرنشان ساخت: هیچ‌کس نمی‌تواند با عنوان اشباع بازار مانع مجوز برای کسب‌وکار شود که در غیر این صورت متخلف است و باید پاسخگو باشد.

وی ادامه داد: باید فضای کسب کار و فرصت‌های سرمایه‌گذاری شفاف باشد و این شفافیت در همه ادارات رعایت شود و نباید خروجی عملکرد تنها در آماری محدود ختم شود و نباید از اطلاع‌رسانی در مورد کاستی‌ها و کم‌کاری‌ها ناراحت شویم باید برای رضای خدا کارکنیم، مسئولان برای ایجاد همه مؤلفه‌های کسب‌وکار تلاش کنند و نباید فضا را ملتهب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها