موج
کدخبر : ۳۱۷۴۳۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317433

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه از خرید کد USSD اختصاصی برای ارائه خدمات شهروندی به شهروندان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، محمد رضا لطفی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: در راستای اجرای یکپارچه‌سازی خدمات و همچنین رسیدن به شهر هوشمند کد USSD اختصاصی با شماره ۶۶۵۵۱۹# برای ارائه خدمات به شهروندان و همچنین پرسنل خریداری و در حال مناسب‌سازی برای استفاده است.

وی بیان داشت: در این طرح قصد داریم انجام اکثر خدمات شهری کرمانشاه به صورت آنلاین و از طریق این کد به شهروندان ارائه شود.

وی در ادامه افزود: به‌زودی از سایت و اپلیکیشن اختصاصی برای ارائه خدمات به شهروندان نیز رونمایی خواهد شد.

وی گفت: ارائه خدمات با توجه به زیرساخت‌های فراهم‌شده به صورت شبانه‌روزی و حتی آفلاین و بدون نیاز به بستر اینترنت قابل‌دسترسی است.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرمانشاه گفت: هر آنچه خدمت برای پرسنل و شهروندان لازم است در قالب آنلاین و آفلاین بدون مراجعه حضوری در زیرساخت‌های تدارک دیده‌شده فراهم خواهد شد.

وی در پایان از پرسنل شهرداری برای ارائه پیشنهادات دعوت کرد و افزود: در فراهم نمودن شهر هوشمند، این سازمان آماده دریافت پیشنهادات و هم‌فکری پرسنل شهرداری می‌باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها