موج
کدخبر : ۳۱۷۴۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-317430

مدیرکل صداوسیمای کرمانشاه:

افشین امیری گفت: امسال با رسیدن به جایگاه 13 تولیدات استان در میان 28 استان کشور، توانسته‌ایم رضایت نسبی 66 درصد از مردم کرمانشاه را کسب کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه در نشست خبری بابیان این مطلب که امسال شبکه زاگرس 5 هزار دقیقه روی آنتن شبکه‌های سراسری برنامه داشته است، ابراز داشت: عملکرد استان در سه‌طبقه در سال جاری تولید 11 ساعت و سی دقیقه برنامه در طبقه (ب)، 450 دقیقه برنامه در طبقه (ج) و 653 دقیقه برنامه در طبقه (د) بوده است.

وی افزود: تولید برنامه‌های برند شبکه زاگرس سه اثر "سفر"، "خاوخیزان" و "شب قند" هستند که امسال برنامه شب قند توانست به مدت یک ماه زنده روی آنتن شبکه شما رفته و به بخش داوری جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها راه پیدا کند.

امیری میزان حضور برنامه‌های شبکه زاگرس در شبکه‌های سراسری در سال جاری را 4920 دقیقه افزود: امسال علاوه بر تعهدات کاری صداوسیمای مرکز کرمانشاه، بسته به موقعیت‌های موجود در سطح استان استودیو بحران در محل ساختمان مدیریت بحران استان و 195 دقیقه ارتباط با شبکه‌های سراسری و استانی و همچنین قرارگاه رسانه‌ای اربعین در مرز خسروی و اجرای 4860 دقیقه برنامه در خصوص اربعین راه‌اندازی شد.

مدیرکل صداوسیمای کرمانشاه در خصوص فعالیت‌های حوزه صدای مرکز کرمانشاه نیز اظهار داشت: تعهدات این حوزه در سال جاری تولید 4100 دقیقه برنامه بوده که خوشبختانه این مرکز با تولید برنامه‌هایی همچون ایوارانه، دیار خوش نیشان و صدای شهر در 10 ماهه امسال 3500 دقیقه تولید برنامه داشته و توانسته به 85 درصد تعهدات خود عمل کند و در حوزه موسیقی نیز 36 قطعه موسیقی در ژانرهای مختلف در سال جاری ساخته‌شده است.

12 تا 22 بهمن بیش از 5 هزار دقیقه برنامه تولید می شود

امیری در تشریح برنامه‌های صداوسیمای مرکز کرمانشاه در دهه فجر امسال گفت: 3500 دقیقه برنامه در ساختارهای متنوع نمایشی، میزگرد و ... با موضوع انقلاب و دهه فجر در این ایام در رادیو کرمانشاه و در بخش سیما نیز در این ایام 18 عنوان برنامه به مدت 1509 دقیقه با موضوع انقلاب و برنامه‌های دهه فجر روی آنتن رفته است.

اجرای 9 هزار دقیقه برنامه ویژه انتخابات

مدیرکل صداوسیمای مرکز کرمانشاه اعلام داشت: فعالیت‌های صداوسیما در سال انتخابات به چند دسته تبیینی، تبلیغی و ... برنامه‌ریزی‌شده که در رادیو کرمانشاه 6479 دقیقه برنامه، در بخش سیمای کرمانشاه نیز تاکنون 2915 دقیقه برنامه و بخش خبر نیز تاکنون 55 خبر مکتوب و 70 دقیقه خبر روزانه به مدت 183 دقیقه در بحث انتخابات تولید و منتشرشده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها