English

رئیس کل دادگستری کردستان:

ظرفیت های قانونی برای کاهش جمعیت کیفری زندان ها به کارگیری شود

رئیس کل دادگستری کردستان گفت: بهره مندی حداکثری مددجویان از تاسیسات و ارفاقات قانونی برای کاهش جمعیت کیفری زندان ها از سیاست های قوه قضاییه است.

ظرفیت های قانونی برای کاهش جمعیت کیفری زندان ها به کارگیری شود
به گزارش خبرگزاری موج کردستان

، حجت الاسلام سیدحسین حسینی با بازدید از بخش های مختلف بند نسوان سنندج، از نزدیک در جمع مددجویان این اندرزگاه حضور یافت و به درخواست های آنان رسیدگی و دستورات لازم را جهت بهره مندی از ارفاقات قانونی و رفع مشکلات قضایی آنان صادر کرد.

وی در حاشیه این بازدید، اظهار کرد: از سیاست های قوه قضاییه، بهره مندی حداکثری مددجویان از تاسیسات و ارفاقات قانونی است و در استان کردستان نیز شاهد تلاش ها و پیگیری های جدی قضات در تحقق این مهم هستیم.

وی افزود: از تمامی ظرفیت های قانونی جهت کاهش جمعیت کیفری زندان ها استفاده خواهیم کرد و با استفاده حداکثری از تسهیلات قضایی از جمله «آزادی مشروط، رأی باز، عفو موردی، تعلیق اجرای مجازات، کمیسیون عفو و اشتغال به کار»، زمینه کاهش و کنترل جمعیت کیفری در زندان ها فراهم می شود.

مدیرکل دادگستری کردستان ادامه داد: همچنین در جریان این بازدید، ضمن تماس تلفنی با تعدادی از قضات دادگستری استان، دستوراتی را به منظور رفع مشکلات قضایی و بهره مندی از ارفاقات قانونی مددجویان زن صادر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه