موج
کدخبر : ۳۸۶۵۸۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-386583

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج از آسفالت و بهسازی 162 هزار مترمربع از معابر آسفالت شده سطح شهر از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: در این بازه زمانی 19 هزار و 500 تن آسفالت صرف بهسازی معابر و محلات سطح شهر شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، بهزاد ریحانی فرد  صبح امروز چهارشنبه در گفت‌وگو با رسانه های استان،اظهار کرد:  ارتقاء کیفیت آسفالت معابر به عنوان یکی از معیارهای تاثیرگذار در ارتقاء سطح کیفیت تردد شهروندان و وسائط نقلیه و یکی از ضرورت های اصلی و اساسی در راستای جلب رضایتمندی شهروندان است. 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج بیان کرد: از مهم‌ترین موضوعاتی که هرساله در دستور کار مجموعه مدیریت شهری قرار می‌گیرد رسیدگی به وضعیت آسفالت معابر جهت پیشگیری از ایجاد ترافیک در شبکه معابر درون شهری و بهبود وضعیت معابر و محلات است. 

وی خاطرنشان کرد: سال گذشته 478 هزار مترمربع از معابر و محلات سطح شهر با 72 هزار تن آسفالت؛ بهسازی شد. 

ریحانی‌فرد بیان کرد: در راستای تسریع در انجام بهسازی معابر علاوه بر استفاده از پتانسیل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری سنندج؛ با عقد قرارداد از پیمانکار بخش خصوصی جهت آسفالت معابر نیز بهره خواهیم گرفت. 

وی از آسفالت و بهسازی 162 هزار مترمربع از معابر و محلات سطح شهر از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد و گفت: در این بازه زمانی 19 هزار و 500 تن آسفالت صرف بهسازی معابر و محلات سطح شهر شده است.

 ریحانی فرد عنوان کرد: 7 هزار و 829 مترمربع معابر و محلات منطقه یک با 916 تن آسفالت، معابر منطقه دو 18 هزار و 966 مترمربع با 2 هزار و 219 تن، حوزه شهرداری منطقه سه 10 هزار و 427 مترمربع  با یک هزار و 220 تن بوده است. 

وی اضافه کرد: در سطح ناحیه ویژه بهاران 6 هزار و 726 مترمربع آسفالت  و بهسازی با 787 تن، ناحیه حسن آباد 7 هزار و 641 مترمربع با 894 تن، ناحیه منفصل شهری نایسر به متراژ 10 هزار و 675 مترمربع و یک هزار و 249 تن و ناحیه منفصل شهری ننله به متراژ یک هزار و 750 مترمربع با 250 تن آسفالت، بهسازی شده است. 

ریحانی فرد تصریح کرد: قریب به 28 هزار مترمربع از پروژه‌های عمرانی در حال اجرا نظیر بلوار 36 متری اتصال بلوار ساحلی به تقاطع غیرهمسطح سنجرخان با 2هزار و  434تن آسفالت و بهسازی شد. 

معاون فنی و امور زیربنایی شهرداری سنندج اعلام کرد: پیمانکار طرف قرارداد این شهرداری هم با توزیع 9 هزار و 602 تن آسفالت؛ قریب به 70 هزار مترمربع از معابر سطح شهر را بهسازی نمود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها