موج
کدخبر : ۳۲۳۰۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323056

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان از تحویل 60 هزار بسته مواد شوینده به خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در کردستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدرسول شیخی‌زاده روز سه‌شنبه در چهارمین جلسه اتاق رسانه‌ای ستاد مقابله با کرونا در کردستان اظهار داشت: برای تهیه این اقلام سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بیش از 9 میلیارد و 600 میلیون ریال، شهرداری سنندج یک میلیارد و 400 میلیون ریال، اداره کل اوقاف و امور خیریه 2 میلیارد ریال و اداره کل کمیته امداد امام(ره) سه میلیارد و 900 میلیون ریال کمک کردند.

وی اضافه کرد: اجناس شوینده افراد نیازمند شهرستان‌های مریوان، بانه و کامیاران توسط ستاد اجرایی فرمان امام، شهرستان‌های دیواندره، سروآباد و قروه از جانب اداره کل اوقاف و امور خیریه و بقیه شهرستان‌های استان هم از محل مشارکت شهرداری سنندج، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، بهزیستی و کمیته‌ امداد امام(ره) تامین شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کردستان یادآور شد: در مرحله اول بیش از هشت هزار بسته مواد شوینده و ضدعفونی کننده در سقز تامین و از دو روز پیش کار توزیع آعاز شد، ضمن اینکه توزیع به صورت تجمیعی نیست و موردی تحویل مددجویان داده می‌شود.

شیخی‌زاده با بیان اینکه محصولات بهداشتی خریداری شده نیازمندان سنندجی نیز از روز گذشته دریافت و در حال توزیع است، افزود: امروز هم اقلام بهداشتی مورد نیاز مددجویان بهزیستی آغاز شده است و اوقاف هم از روز گذشته کار توزیع این اقلام را در سه شهر دیواندره، سروآباد و قروه شروع کرده است.

وی به تامین روزانه 25 هزار تن مواد شوینده در استان و توزیع آن بین خانواده‌های نیازمند اشاره کرد و گفت: بنیاد مستضعفان 6 میلیارد و 100 میلیون ریال منابع اعتباری برای خرید مواد شوینده بین سه هزار و 41 خانوار دارای بیمار صعب‌العلاج، سرطانی، زمین گیر و سالمند استان را در اختیار کمیته امداد قرار داده که به هر خانوار به صورت نقدی 2 میلیون ریال کمک می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها