رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از آغاز اجرای محوطه سازی و احداث فضای سبز جنب مسجد نور در پارک جنگلی آبیدر خبر داد و گفت: این محموطه به متراژ 3500 متر مربع است که علاوه بر سنگ فرش در طراحی فضای سبز از گیاهان رونده صخره ای و نیز کنده درختان استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، شرمین شریفی اظهار داشت: توسعه سرانه فضای سبز تفرجگاهی و ارتقاء سیما و منظر سطح شهر از اولویت های این سازمان است.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج بیان کرد: پارک جنگلی آبیدر بعنوان مهم ترین تفرجگاه سطح شهر از اهمیت ویژه ای برخوردار است و احداث فضاهای سبز در این پارک جنگلی بسیار حائز اهمیت است.

وی گفت: این سازمان در راستای توسعه سرانه فضای سبز عملیات احداث محوطه سازی و فضای سبز در نزدیکی مسجد نور در پارک جنگلی آبیدر را آغازنمود.

شریفی عنوان کرد: متراژ این محوطه 3500 متر مربع است که حدود 30 در صد از آن را سنگفرش شده است .

وی افزود: در این محوطه آبنما به مساحت 120 متر مربع احداث شده و در راستای تامین روشنایی این پارک 2 عدد پایه روشنایی و 12 عدد چراغ 150 وات نصب می شود.

 شریفی گفت: در طراحی فضای سبز محوطه جنب مسجد نور  پارک جنگلی آبیدر از گیاهان رونده صخره ای و نیز کنده درختان استفاده می شود.

وی ابراز امیدواری نمود: با توسعه سرانه فضای سبز در پارک جنگلی آبیدر بتوانیم گام مهمی در جهت ارتقاء سطح سیما ومنظر پارک جنگلی آبیدر برداریم.