موج
کدخبر : ۳۶۸۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-368409

امیر انتظامی نیا از حادثه برای یک دستگاه پراید با ۹ سرنشین خبر داد

فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا گفت: ساعت ۳۰ دقیقه بامداد امروز یک دستگاه پراید با ۹ سرنشین به علت سرعت زیاد از مسیر منحرف شده و وارد یک مغازه کافی نتی شد.

به گزارش خبرگزاری موج چهارمحال و بختیاری، امیر انتظامی نیا فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا با اشاره به اینکه، این حادثه در بزرگراه خلیج فارس ورودی شهر آلونی رخ داد، گفت: یک دستگاه پراید پس از منحرف شدن از جاده اصلی با درب بسته یک مغازه کافی نتی برخورد کرده و پس از شکستن درب آن وارد مغازه و بروز خسارات مالی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خانمیرزا بیان کرد: سرنشینان این پراید شامل یک ایرانی ، ۶ نفر مهاجر افغانستانی غیر مجاز  و ۲ نفر مهاجر پاکستانی غیر مجاز بوده است.

وی با بیان اینکه: خوشبختانه این حادثه خسارت جانی نداشت، گفت: بر اثر این حادثه ۵ نفر از سرنشینان شامل راننده ایرانی و ۴ نفر از مهاجرین دچار مصدومیت شدند که بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ گوشکی به بیمارستان شهدای لردگان منتقل شدند که پس از درمان ۴ نفر مهاجرین مرخص و حال عمومی راننده مطلوب گزارش شده است 

وی در پایان گفت: ۸ نفر مهاجرین غیرمجاز سرنشین این پراید به اردوگاه مهاجرین غیرمجاز اصفهان منتقل شدند و راننده نیز پس از درمان به مراجع قضایی تحویل داده می شود.

لازم به ذکر است شهر آلونی مرکز شهرستان خانمیرزا در استان چهارمحال و بختیاری می باشد.

تصادف پراید بامغازه در شهر آلونی

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها