موج
کدخبر : ۴۸۷۱۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-487144

مدیر سایپا نقره داغ شد

مدیر سایپا نقره داغ شد

مدیر تیم فوتبال سایپا با رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای سه ماه از همراهی این تیم محروم شد.

به گزارش خبرگزاری موج، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را به شرح زیر صادر کرد:

مسابقه تیم‌های آرمان گهر سیرجان و سایپا برگزار شد و از سوی بهنام ابوالقاسم پور مدیر تیم سایپا تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی و بدرفتاری نسبت به مقام رسمی مسابقه که منجر به صدور قرار دستور موقت مبنی بر محرومیت نامبرده از حضور در ورزشگاه‌های محل برگزاری مسابقه تیم مربوطه گردیده بود، رخ داد.

وی به همین خاطر به سه ماه محرومیت از ورود به استادیوم‌های برگزاری مسابقات تیم سایپا با احتساب محرومیت ناشی از دستور موقت و پرداخت ۷۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. با صدور این رأی از قرار دستور موقت صادره رفع اثر می‌گردد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* امیرمحمد محکم‌کار بازیکن تیم فوتبال سایپا به دلیل رفتار غیرورزشی و بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه برای شش جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۵۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی قابل تجدیدنظر است.

* احمد کیمیان‌پور مربی تیم فوتبال سایپا به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه (داور) برای سه جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رأی از حیث محرومیت قابل تجدیدنظر است.

* مجتبی بیژن بازیکن تیم فوتبال سایپا تهران به دلیل رفتار غیرورزشی (خطای شدید که منجر به اخراجش شد) به پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* تیم فوتبال سایپا تهران به دلیل داشتن پنج بازیکن اخطاری باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه
پربازدیدترین گروه